VONIOS ARSENALAS

VONIOS ARSENALAS

231
5
DALINTIS

Vonia yra šventa vieta. Į ją mes įžengiame apsnūdę ir pikti. Mes smirdame. Mes neišlaikome pusiausvyros. Mes nežinome atsakymų į elementariausius klausimus. Mūsų plaukai yra susivėlę. Ir ką mes darome? Užpuolame savo kūną. Plikiname odą karštu vandeniu. Gremžiame veidus metalu. Triname dantis. Pilame alkoholį į burnas ir spjauname lauk.

Ir pradedame jaustis nuostabiai. Atsinaujiname ir atgimstame iš naujo. Mes vėl tampame vyrais.

Tačiau ką mato mūsų merginos ar svečiai, užsukę į mūsų vonias? Ar jie susilaukia įspūdžio, kad šituose namuose gyvena tikras „macho“, ne tik žinantis, kad reikia rūpintis savo kūnu bei organizmu, bet tai ir darantis?

Kiekvienas vonioje esantis daiktas – nuo rankų kremo iki barzdaskutės turi siųsti tinkamus signalus aplinkiniams. Plonas „viešbutinio“ muilo lūstelis, sumaigyta kontrabandinės dantų pastos tūbelė ir reikmenų ansamblį gailiai užbaigiantis dantų šepetėlis ant apšnerkštos kriauklės galbūt ir atitinka nuostatą „mažiau yra daugiau“, tačiau jokiu būdu nepadarys reikiamo įspūdžio merginai, jau bepatikinčiai pompastiška tavo ateities vizija.

Taigi, aprūpink savo vonią daiktais, kurie demonstruoja tavo rūpestį savo išvaizda bei higiena, bet nėra tuščiagarbiškumo išraiška. Pavyzdžiui, veido odos grumdiklis yra gerai, bet kojų tepalas turėtų būti paslėptas. Būkime atviri, higienos priemonių pakuotė yra tiek pat svarbi, kaip ir tų priemonių kiekis. Vyriška kosmetika ir higienos priemonės tik tada atrodo gerai, kai yra pateiktos svetimai akiai rafinuotai ir tiksliai.

Iš esmės mergina ar svečias tavo vonios lentynėlėje (spintelėje) turėtų išvysti besipuikuojančius (gal ir pati pasinaudos):

Skystį veidui plauti – pilnos parduotuvės tokių. Nepigūs, bet gerai atrodo.

Veido šveitiklį-grumdiklį (eksfoliantą) – nors negausiai, bet yra jų ir Lietuvos parduotuvėse, tačiau visada sveika pabrėžti damai, kad užsienyje parduodami veido šveitikliai yra geresnės kokybės – laiku šį faktą paminėjus, pasiųsi signalą, kad ieškai kosmetikos net ir būdamas užsienyje, turi skonį ir suvoki to svarbą.

Skutimosi kremas – švarus flakonas.

Losjonas ar balzamas po skutimosi – kiekvienas tokį turime.

Drėkinamasis veido kremas – subtili detalė.

Elektrinė barzdaskutė „Philips“ arba skustuvas „Wilkinson“ – nepasiduok masinei isterijai ir nedemonstruok tai, ką turi visi – visiems įkyrėjusio prekės ženklo skustuvą.

Skystis elektrinei barzdaskutei – jei naudojatės elektrine barzdaskute, Vakaruose galima įsigyti specialaus skysčio, skirto tepti veidui prieš skutimąsi. Skystis sudžiovina veido plaukelius, taip juos lengviau nuskusti.

Šampūnas/kondicionierius – privaloma net ir tiems, kurie skuta galvą plikai, niekada nežinai, kada gali prisireikti.

Dezodorantas (arba kūno losjonas) – nelygu, ką naudojate.

Žirklutės nagams – juk nebekramtai nagų, ar ne?

Kremas plaukams – plikiams ir nešiojantiems trumpas šukuosenas neprivalomas.

Dantų pasta – ne mažiau kaip pusė tūbelės.

Burnos skalavimo skystis – turi būti ir naudojamas.

Odekolonas.

Antibakterinis rankų skystis – jau visur galima tokio įsigyti.

Muilas – čia esama niuansų. Amerikiečiai mano, kad kietas muilas yra nehigieniška ir mieliau naudoja skystą muilą. Tačiau geras muilo gabalas atrodo vyriškiau. Nes kvapnūs muilai, besiliejantys iš dispenserio gal ir yra gerai, bet nepabrėš tavo vyriškumo.

(Straipsnis spausdintas žurnale FHM)


5 KOMENTARAI

  1. Norėčiau paklausti Giedriaus, kur galima rasti Lietuvoje įvairių ir gerų skutimosių priemonių ir higienos reikmenų asortimento parduotuvę?

  2. Dabar taip: reikia turėti viena dantų pastos tutelę, beveik pilną, kurią reikėtų demonstratyviai “numesti” matomoje vietoje ir kitą kur nors užkištą, kurią naudojate kasdien. Beje pasirūpinkite ir tualetinio popieriaus rulonu – avdrug draugė užsuks pasisedėti.. ;D

  3. Lietuvoje sunku ju rasti, siunciuosi is amazon ten parduotuvele yra Irish Barber, atkeliauja per dvi savaites.
    pats naudoju DE skustuka. Skustukas, peiliukai, skutimosi kremas viskas pirkta is ten…skirtumas yra…nors dar neismokau teisingai skustis su DE skustuku truputi agresyvu turiu (slant bar) tai lieku isipjoves neretai, bet tam yra aluno lazdele is L’occitane. Labai svarbu ir sepetelis…daugiau informacijos apie tai rasi http://badgerandblade.com/vb/index.php

  4. Kokie geri pastebėjimai!! Ypač paskutinis, apie muilo gabalą 🙂 Detalių gali būti gerų visokiais aspektais ir peršančių įvairiausias mini-žinutes svetimai/(mam) užsukusiai. Tačiau manau nieks nedrįs paneigti, jog labai svarbu ir apsuptis, dekoras, interjeras, baldų dizainas!! Kokių pasiūlymų pateiktumėte šiais klausimais? Ačiū, Arnas

Comments are closed.