PENKI PAGRINDINIAI FAKTAI APIE NAUJĄ 2018 METŲ „PHILIPS“ TELEVIZORIŲ LINIJĄ

PENKI PAGRINDINIAI FAKTAI APIE NAUJĄ 2018 METŲ „PHILIPS“ TELEVIZORIŲ LINIJĄ

126
0
DALINTIS

Neseniai Amsterdame „Philips“ kompanija pristatė savo naujausių televizorių liniją 2018 metams. Štai ką reikia apie ją žinoti.

  • „Philips“ savo televizorių išskirtinumą ir toliau grindžia savo unikalia „Ambilight“ technologija – korpuse įmontuotomis LED lemputėmis apšviečiant sieną už ir šalia televizoriaus, taip vizualiai išplėčiant vaizdą ekrane. Šių metų modeliuose bus įmontuota trijų krypčių „Ambilight“ šviesos srautas.
  • „Philips“ ir toliau remiasi „Europietiško dizaino“ strategija, kuriant kuo prabangesnį televizoriaus vaizdą su minimalia estetika, puošiančią bet kurį interjerą. Televizorių korpusų gamyboje naudojamos ypatingos kombinacijos, tokios kaip vokiškas plienas su danišku audiniu.
  • „Philips“ ir toliau plėtoja patentuoto P5 procesoriaus integraciją į savo televizorių modelius. Procesorius P5 simbolizuoja „tobulumą“ (raidė P reiškia „Perfect“, t.y., „tobula“) bei penkis pagrindinius gerų pojūčių elementus: vaizdo kokybę, ryškumą, spalvą, kontrastą ir atkuriamą ekrane rodomo judesio dinamiką. Anksčiau kiekvienam iš išvardintų elementų apdirbti buvo naudojami penki procesoriai – naujajame „Philips“ P5 jie visi integruoti į vieną – dar galingesnį. Šis procesorius montuojamas į visus „Philips“ televizorius nuo 7000 serijos.
  • Plečiamas OLED televizorių asortimentas. Praeitais metais „Philips“ turėjo vieną OLED modelį, šiais metais – jau tris. Naujausias linijos flagmanas „Philips OLED803“ – „high-end“ lygio televizorius.
  • Visi „Philips“ LED LCD televizorių modeliai su 4K/HDR vaizdo lygiu yra suderinti su HDR10 ir HLG (HybridLog-Gamma) technologijomis. „Philips“ 8503 ir 8303 televizorių modeliuose vaizdo atkūrimui taikomos nano technologijos.

KOMENTARŲ NĖRA