MISIJA NEĮMANOMA – 6: MISIJA VIS TIEK NEĮMANOMA

MISIJA NEĮMANOMA – 6: MISIJA VIS TIEK NEĮMANOMA

106
0
DALINTIS

Pažiūrėjau vakar „Mission Impossible 6 – Fallout“… Liūdna, mergužėlės… Koks nusivylimas – nuo pat pirmų filmo kadrų, kur po „Paramount Pictures“ iškart pasirodo „Alibaba Pictures“ vinjetė (kas automatiškai a priori nuteikia žiūrovą kažkokiam Kinijos rinkai skirtam briedui – sprogimams, triukšmui, nerealiai meistriškam muštynių menui, autogonkei) iki Tomo Cruiso, kuris galutinai suseno ir išpurto  Bet juk metuose žmogus, negali pykti.

Labiausiai subiesino tai, kad Tomas Cruisas filme mažiausiai tris kartus turėjo pasimylėti su dailiomis damomis (ir sunkiai aprašoma erotika dvelkė jų žvilgsniai ekrane), tačiau to nepadarė. Kaip paskaičiau filmo „trivia“ informacijoje, erotinės scenos, nors ir buvusios pirminiame scenarijuje buvo išimtos ne tik dėl to, kad Džeimso Bondo šelmiškumas šiandien dvelkia pasenusia „moters objektizacija“, bet dėl to, kad kinų žiūrovams kažkodėl nepatinka europiečių meilės scenos. Dėl to ir buvo pasiglamžymai iš galutinio Edition išimti – išskyrus vieną bučinį, „greitosiomis“ ir „prie pamojkės“, nors ir Paryžiuje!

Šiaip filmas – niekalas. Kiniečiams gal ir suėjo, doram lietuviui, manau, tik akys paskaudo. Žiūrėjau jį iki galo tik dėl savo herojaus Tomo Cruiso, kuriam niekada neatsibosta vaidinti pasakose nebrandiems paaugliams bei naujai pasaulio kinematografo rinkai.


KOMENTARŲ NĖRA