KLAUSIMAI-ATSAKYMAI apie SEX (X)

KLAUSIMAI-ATSAKYMAI apie SEX (X)

735
0
DALINTIS

NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. ŽIGOLO VIGIS IŠ KAUNO JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

Klausimas: Noriu „nueiti į kairę“, bet bijau. Gal turite patarimų, kaip elgtis, kad žmona ir pažįstami manęs nesugautų darančio tokią nuodėmę?

Atsakymas: Taip, turiu patarimų. Nusidėk tik darbo metu, visada atsiliepk, kai skamba  telefonas, ypač jei skambina žmona, mokėk tik grynais ir nesukelk aplinkai įtarimų staiga persistatydamas dantis, nusidažydamas plaukus ar pasidaręs atletiškas beigi fiziškai patrauklus. Lik toks pat slunkius, kokiu visada ir buvai. Na, o esminis patarimas „į kairę“ einantiems vyrams visada buvo ir bus „du viename“: du mobilieji, du kompiuteriai, dvi kreditinės kortelės, du adresai, ir jei gali, du štolcai.

Klausimas: Kodėl kai kurie žmonės mėgsta būti išperti? Juk ne dėl skausmo, ar ne?

Atsakymas: Skausmas, deja, yra svarbus malonumo veiksnys, tačiau visam išpėrimo malonumui nusakyti žmonija dar nėra sukūrusi nė vieno žodžio, ką jau kalbėti apie mūsų lituanistus! Tačiau fiziologine prasme greičiausiai tas malonumas yra susijęs su tuo momentiniu geliančiu skausmu, periamos vietos šiluma ir vibracijomis, kurios sklinda per visą regioną. Vyrai labiausiai mėgsta būti periami per apatinę užpakalio dalį, iškart virš viršutinės vidinės šlaunies dalies – tai švelni ir minkšta vieta, kuri, jei teisingai suduota, sujaudina tiek vyrus, tiek moteris. Ir, žinoma, egzistuoja dar ir nusižeminimo aspektas, kurio reikia visiems, norintiems  pasijusti mylimam. Tačiau pats svarbiausias pėrimo veiksnys yra patys žmonės, kuriems toks fizinis procesas yra atitinkamas intymumo variantas. Juk suaugę žmonės peria vienas kitą ne kaip priešai, bet greičiau jau kaip draugai. „Buvai blogas berniukas?“ „Kokia bloga mergaitė!“ Tačiau galutinė išvada apie pėrimą vis tiek yra ta, kad galutinės išvados tiesiog nėra.

Klausimas: Ką reikia padaryti, kad patirčiau orgazmą tuo pat metu, kaip ir mano moteris?

Atsakymas: Tai lengva, ir tai žino kiekvienas brangiai imantis žigolo. Įsivaizduok, kad Tu esi bombonešio pilotas ir skrendi per Sekso šalį, tarkime, mesti atominės bombos ant Maskvos. Apačioje verda mūšis, trykšta švicas (kaip pasakytų „Goldman Sachs“ treideris), liepsnoja aistra, ir Tu išties jau nori mesti tą bombą, nors Tavo turimos koordinatės yra netikslios, ir Tu privalai sulaukti signalo iš savo generolo, tiksliau, moters generolės, kuri šiek tiek panaši į Tavo paties moterį. Komanda bus koduota, tačiau joje lengvai atskirsi tokius žodžius ir garsus kaip „bliat“, „iiiiii“, „achachacha“ arba „kaip man gera“ – tai bus ženklas Tau numesti savo „Dručkį“ ar „Mažylę“ (karoče, jei nežinai, kas tai, tai taip vadinosi atominės bombos, kurias mes, krikščioniška Vakarų civilizacija numetėme ant japonų galvų, ir joks Buda jiems nepadėjo!).

Klausimas: Neseniai vienas mano bendradarbis girtas prasitarė, kad mylisi su savo žmonos pažastimis. Ar tai visiškas iškrypimas, ar tai, ką daro žmonės?

Atsakymas: Iškrypimas, be abejo, ir aš jam tai kartoju jau antrus metus. „Ar tai, ką daro žmonės? – klausi Tu su savo šventu naivumu. Kai kurie žmonės, taip, ir to visai nelaiko iškrypimu. Tiesą sakant, žmonija ilgai galvojo, kad tai iškrypimas, kol pati nepradėjo apie tai kalbėti. Atmetus visus išankstinius stereotipus, pažastis gali pasitarnauti kaip tinkamas sekso vieta – ji švari, be pasekmių, patogi prisitaikymui ir netgi gali pasitarnauti kaip mokomoji priemonė. Beje, girdėjau, kad Azijoje kai kurie žmonės savo partnerių pažastis naudoja kaip oralinio sekso praktikos vietą.

Klausimas: Girdėjau apie „G tašką“ ir „A tašką“, tačiau neseniai išgirdau, kad egzistuoja ir „U taškas“. Kas tas?

Atsakymas: Mokslininkai ilgai spėliojo, kokį užkoduotą pranešimą tomis raidėmis bando mums pasakyti moteriškos vaginos. Galbūt jos nori aplankyti Gvatemalą, gal Bavarijos miestą Augsburgą, o gal tiesiog Ugandą? Galiausiai buvo nuspręsta, kad „U taškas“ yra tiesiog  dirbtinai sukurtas biologinis terminas, žymintis teritoriją apie uretrą, kuri, beje, lietuviškai vadinasi ypatingai šlykščiu terminu „šlaplė“. Toje teritorijoje yra gausu nervų galiukų, kurios atseit smagu pastimuliuoti. Deja, tikrovėje tų galiukų ten yra tiek daug, jog jų stimuliavimas yra moteriai tiesiog pernelyg skausmingas. O šiaip „U taškas“ yra tipinis pavyzdys to, kaip kokia nors nereikšminga kūno vieta staiga pasidaro „piarą“ ir kuriam laikui tampa madinga. Žinok, egzistuoja dar ir „K taškas“, beje, tačiau jis reiškia tik kelį, tą vietą, per kurią kadaise gydytoja Tau trankydavo guminiu plaktuku tikrindama refleksus.

Klausimas: Kodėl oralinis seksas yra geresnis stovint? Ar moterims taip pat?

Atsakymas: Tai ne oralinis seksas yra geresnis stovint, tai stovėjimas yra geresnis per oralinį seksą. Bet kas yra gerai per oralinį seksą, išskyrus gal tik vindserfingą, kuris geriausiai eina tik su cigarete. Patraukliu oralinį seksą stovint padarė pornografiniai filmai, mat kombinacija „jis stovi, o ji klūpi“ kinematografiškai atrodo geriau ir erotiškiau. Visgi būtina pripažinti, kad vyresnio amžiaus vyrams oralinis seksas stovint yra išties tinkamesnis, bet ne dėl ko nors, o tik dėl lengvos erekcinės funkcijos sutrikimo formos. Kai guli, Tavo penis yra širdies lygyje, todėl kraujo spaudimas į Tavo genitalijas yra kur kas mažesnis, nei tada, kai Tavo širdis yra aukščiau nei Tavo „sasyska“, į kurią kraujas tokioje pozoje suplūsta šiek tiek greičiau, ir tada erekcija yra šiek tiek tvirtesnė.

Klausimas: Kaip paprašyti masažistės laimingos pabaigos?

Atsakymas: Panaršyk „Google“, gal ten yra tokių, kurios ir be prašymo tai padarys. Jei droviesi, tada prieš guldamas ant masažo stalo lyg tarp kitko paklausk, „koks kodinis žodis?“ (bent jau Kaune jis būdavo „rožės“ moterims ir kažkodėl „stiebas“ vyrams). Patartina dar turėti ir 100 eurų banknotą iš anksto pritvirtintą prie Tavo genitalijų. Tačiau jei masažistė akivaizdžiai jaučiasi pasimetusi ar įžeista, tada atsiprašyk, kelkis, nešdinkis ir viską neik.

Klausimas: Ar reikia palikti arbatpinigių prostitutei? Arba žigolo?

Atsakymas: Nepažįstu nė vienos prostitutės, tačiau, kaip suprantu, Vilniuje jos defiliuoja prie „Panoramos“ viešbučio, prie vilnietiškai vadinamojo „vokzalo makdonaldso“. Ir tai gana simboliška – prostitučių paslaugos gali būti išties prilyginamos kebabinei ar „McDonald‘s“ restoranui, kur niekas nesitiki nei gauti, nei duoti arbatpinigių. Tačiau mes kalbama apie prostitutes-proletariatą, kuris, kaip žinia, niekada nieko negauna ir skursta tuo metu, kai turtingieji tampa dar turtingesniais. Vienok egzistuoja aukštesnis restoranų, o taip pat ir tokių paslaugų teikėjų lygis, kuris: a) žemesnės klasės restorane įpareigoja palikti 10% arbatpinigių, b) aukščiausios klasės restorane įpareigoja palikti tiek, kiek atspindėtų svečio pasitenkinimą gautomis paslaugomis. Jei turi reikalų su proletariatu, nieko nepalik ir atmink – jūsų abiejų santykiai ir transakcija yra draudžiami įstatymo. Bet jei susiduri su aukščiausios klasės paslaugų teikėjais, tada neabejotinai žinai, kad pinigai visada imami “į priekį” ir arbatpinigiai tiesiog neturi jokios psichologinės nišos būti kaip nors paduodami ar paimami. Gal Tu ir išrasi tokį būdą, tačiau žinok: arbatpinigių nebuvimas nėra kliento nepasitenkinimo demonstracija. Juk pats žinai, dėkingumo tokiame darbe niekas nesitiki, tačiau jį visada vertina. O kalbant apie žigolo, geriausi arbatpinigiai jam yra pavargusi klientės šypsena.

Klausimas: Mano meilužė mėgsta man rašinėti gašlias žinutes. Ištrinu jas, bet jos ir vėl ateina. Ar tai saugu? Ar gali man nutikti blogiausia – kad jos patektų į svetimas arba dar baisiau – žmonos rankas?

Atsakymas: Deja, taip, visos žinutės, kaip ir visi emailai, keliaujantys per eterį, atsiduria duomenų bazėje. Bet, jei Tavo žmona nėra kurio nors mobiliojo telefono operatoriaus direktorių valdybos narė, tada tos jūsų skandalingosios žinutės yra santykinai yra saugios, nes yra sunkiai pasiekiamos. Perimti tranzitines žinutes, beje, kainuoja tūkstančius ir užtrunka bent du mėnesius pasiruošimo. Taip, suprantame visi, kad Tavo nedora meilė yra labai svarbi, tačiau fiksuoti žinutes, tipo, „atvažiuok pas mane, pupuliuk, ir palaižyk mano putę“ nėra toks jau didelis prioritetas nei saugumo organams, nei kitų žmonių organams. Nebent Tu būtum koks Kurlianskis, Steponavičius, Masiulis ar bent jau Algiukas Paleckiukas.

Klausimas: Perskaičiau elegancija.eu tekstą apie seksą trise ir ūmiai su savo žmona labai užsinorėjome parsivesti trečią moterį į namus, tačiau galva neišneša, kaip tokį dalyką pasiūlyti? Kaip pakviesti moterį tapti „trečiąja“?

Atsakymas: Ar bandei tokią frazę „mano žmona ir aš taip nusibodome vienas kitam, kad norime kažko iš šalies, tad ar galėtum ateiti pas mus šiąnakt girtam aistros protrūkiui ir taip sujaukti mūsų protus ateičiai, kad galiausiai išsiskirtumėme dėl pasitikėjimo vienas kitu trūkumo?“ Ne? Ir gerai, nes tai neveikia. Trečiojo žmogaus kabinimas tokiems atvejams neturi jokių specifinių terminų ar pikapo frazių. Tai visada tiesiog pokalbio pradėjimas su bet kuo. Ir laipsniškas progresas į tai, ką profai vadina „komandiniu gundymu“. Tačiau žinok – moterį „trejetui“ geriausiai moka sugundyti tik kita moteris. Tačiau vyras geriausiai moka užkalbinti jam patinkančią moterį  pribloškiančiais klausimais, tipo, „kiek plačiai galite išsižioti?“


KOMENTARŲ NĖRA