KLAUSIMAI-ATSAKYMAI apie SEX (VIII)

KLAUSIMAI-ATSAKYMAI apie SEX (VIII)

514
0
DALINTIS

NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. ŽIGOLO VIGIS IŠ KAUNO JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

KL: Ar boksininkai tikrai susilaiko nuo sekso prieš svarbias varžybas?

Ats: Tai senas „urban“ mitas, kurį, beje, vis dar platina senos boksininkų žmonos. Faktinis energijos suvartojimas per standartinį lytinį aktą yra gana minimalus, jį galima palyginti su ta energija, kurią sunaudoji, užkopdamas, pavyzdžiui, laiptais du aukštus. Tačiau šis mitas yra gana gajus, ypač profesionalių sportininkų aplinkoje. Kai kurie boksininkai išties mėgsta paburbėti: „po lytinio akto jaučiuosi išvargęs ir atidavęs daug jėgų“. Tačiau seksas, kaip ir dauguma dalykų šiame gyvenime yra tai, kas yra Tavo galvoje. Jei Tu žinai, kad neturi mylėtis prieš rungtynes ir sakai sau „ūūūūps, aš pasimylėjau“, tada Tau ragas. Bet, jei esi ta asmenybė, kuri sako: „Aš stiprus. Aš gyvas. Aš mylėjausi su savo mergina praeitą naktį, bet tame nieko baisaus“ – tada duodi sau forų. Taigi, visiems savo skaitytojams, kurie boksuojasi ar dažnai įsivelia į kumštynes patariu – elkitės kaip įpratę ir mintykite pozityvias mintis.

Kl: Mano mergina nėra „šalta žuvis“ lovoje, bet galėtų pasijudinti ir daugiau… Kaip ją priversti tai padaryti?

Ats: Pradžiai leisk išsklaidyti tą nesąžiningą stereotipą: žuvys, ypač šaltosios, tokios kaip lašiša yra gana aktyvūs ir energingi sutvėrimai. Antra, įsivaizduoti Tavo minimą sekso objektą per atstumą nėra paprasta ir lengva, tačiau problema, kaip paprastai, prasideda nuo paties klausimo uždavėjo. Kodėl ta mergina turi išvis judėti? Ką Tu pats darai? Guli sau nugaros visas susijaudinęs ir kenti? Ar ne taip? Jei taip, tada signalas Tau – pagyvink Jūsų preliudiją, gerink Jūsų tarpusavio komunikaciją, bandyk įvairias pozas, kurios suteikia „erdvės manevrui“, pavyzdžiui, moteris ant viršaus.

Kl: Kodėl, net turėdamas nuolatinį seksą, vis tiek noriu masturbuotis?

Ats: Nes Tu, mano drauge, esi užkrėstas neišgydoma savybe: vyriškumu. Taigi, tik dėl to esi pasmerktas visą savo likusį gyvenimą masturbuotis. Vedybinis seksas, kaip jau pastebėjai ir pats, šito klausimo neišsprendžia. Tas fiziologinis Tavo poreikis „atsipalaiduoti“ yra  toks galingas, kad jokia moteris, jau nekalbant apie Tavo paties žmoną, nepadės Tau to padaryti.  Ekspertai siūlo galvoti apie šitą „nešvarų užsiėmimą“ tiesiog kaip apie kitokią sekso formą. „Masturbacija užpildo tuštumą“, kaip sako žigolo Vigis iš Kauno. Sueitis yra vienokia sekso forma, oralinis – kitokia. Erotinės fantazijos – dar vienokia, o erotiniai sapnai – vėl kitokia. O tiesa, graibyti žmones troleibuse – dar viena, bet ji jau yra nepadori ir persekiojama įstatymo. Kalbant apie masturbaciją, viskas, ko iš Tavęs reikalaujama, tai nekvaršinti galvos, būti diskretišku ir neužtempti pernelyg daug laiko. Kitiems žmonės taip pat reikia pasinaudoti tualetu.

Kl: Ar egzistuoja etiketo taisyklės, kaip elgtis susitikus savo buvusią meilužę, tarkime, „Maksimos“ parduotuvėje?

Ats: Kaip tikras prasčiokas vis dar apsipirkinėji  „maksimoje“? Ką gi, jei abu esate iš to paties ubagų sluoksnio ir ten vaikštote, tada atmink pagrindinę taisyklę, taikomą, beje, visais atvejais susitikus moterį – būk mandagus. Tiesą sakant, esu net nustebęs, kad reikia tai Tau išvis minėti. Jei ji jau suteikė Tau laimės sekso kupinai nakčiai, būk džentelmenas ir suteik jai laimės skirdamas dėmesio ir demonstruodamas geriausius prisiminimus. Jei teks dar ir pasikalbėti, temą pokalbiui rinkis neutralią, ypač, jei aplink esama kitų žmonių.

Kl: Mano mergina teigia, kad mūsų lytinis gyvenimas yra nuobodus ir reikalauja, kad aš būčiau „spontaniškesnis“ ir išradingesnis. Ko, tiesą sakant, ji nori, ir ką aš turiu daryti?

Atsakymas: Tiesą sakant, mano drauge, nežinau, kiek iškrypusi yra ta Tavo mergina – ji niekada neateina į mūsų pardavėjų susirinkimus. Tačiau pagalvok, kas labiausiai užveda merginas? Masažas ir karštas aliejus, savaime suprantama, bet tai banalu ir pasenę, juoba kad tikiu, jog Tu tai jau darai. Esti moterų, kurioms patinka vujerizmas, ekshibicionizmas (beje, mano mėgiamas dizaineris Yves Saint Laurentas buvo ekshibicionistas), seksas trise, nusižeminimas, dominavimas… Pagalvok pats, ar mergina kada nors ką nors „tokio“ minėjo, ypač, kai buvote tik dviese? Gyvenimo ironija yra ta, kad spontaniškiausias veiksmas yra gero planavimo rezultatas. Kitais žodžiais, spontaniškumas būtent tai ir reiškia – „visada būti pasiruošusiam“, it kokiam skautui. Beje, gal dar turi užsilikusią skauto uniformą? Būtų gera proga paįvairinti romantišką vakarą.

Kl: Ar gyvūnijos pasaulyje, kaip ir žmonių tarpe, egzistuoja tokia samprata, kaip „gražus patinas“ ar „patrauklesnis už kitus“?

Ats: Zoologų teigimu, gyvūnai dažniausia išties elgiasi gyvuliškai: liūtės mėgsta didelius ir galingus liūtus, meškos mėgsta galingus ir didelius lokius, o jūrų kiaulytės, jei atmintis nemeluoja, pasirašo su bet kuo. Iš esmės gyvūnus traukia tos savybės, kurios simbolizuoja galią ir gerus genus. Elnias, sugebantis išdaužyti visus savo konkurentus, gauna visas rajone registruotas pateles. Tačiau paukščių aplinkoje egzistuoja ir papildoma viliojimo taktika – pavyzdžiui, zylius, kuris žino, kad nėra sexy, pastato lizdą, ir jei patelei zylutei tas lizdas nepatinka, sunaikina jį – o juk žmogus to niekada nepadarytų, ane?


KOMENTARŲ NĖRA