KLAUSIMAI-ATSAKYMAI apie SEX (VI)

KLAUSIMAI-ATSAKYMAI apie SEX (VI)

690
0
DALINTIS

NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. ŽIGOLO VIGIS IŠ KAUNO JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

Kl: Ko galime išmokti iš tokių masinės psichozės fenomenų, kaip „50 pilkos atspalvių“?

Ats: Du dalykus. Pirma – efektyviausias būdas sujaudinti moterį – per jos vaizduotę. Nors pornografinės svetainės ir filmų studijos kasmet surenka milijardus dolerių iš jose besilankančių vyrų, ne ką mažiau pinigo atkeliauja ir iš nirtulingai nusiteikusių moterų. Todėl pamoka-patarimas: stimuliuok jos fantaziją – gal pasiūlydamas jai aprangą, kuri jai suteikia galimybę improvizuoti, gal pasiūlydamas jai „vaidmenis“ arba nešvankius pokalbius.

Antra – kaip bebūtų keista, bet vyrui nereikia būti labai jau originaliam, norint paspausti reikiamus mygtukus. Stereotipiška, taip, bet ir knygos/filmo herojus tiesiog darė, tai, ką daro milijonai sėkmingų meilužių visame pasaulyje – dovanojo. Ypač dovanas, kurios leido herojei pasijusti gražesniai ir nuostabesniai, o suderinus tai su meistrišku seksualiniu dominavimu, nesunku ir priversti moterį pajusti orgazmus ten, kur ji net ir nesitikėjo juos esant. Dovanų dalis, žinoma, yra gana lengva. Svarbiausia atsiminti, kad tai REIKIA daryti, ir ne tik per šventes ar „valentinkę“. O kalbant apie dominavimą, ką plebėjai mano esant pagrindiniu tos knygos leitmotyvu, svarbiausia jame yra ne kontrolė, o fantazijų pasaulis, kuriame ji – sąmoningai ar ne, tai visai nesvarbu, yra pasiruošusi kilti į aukštumas.

Kl: Mano mylimoji turi nuostabų užpakaliuką. Kaip aš galėčiau subtiliai jai tai pabrėžti?

Ats: Tiesiog pagalvok, kaip ji pati tai pabrėžtų. Greičiausiai – aptempdama tą užpakaliuką nepigiomis seksualiomis kelnaitėmis.

Kl: Ar praryjama sperma tikrai gydo nuo depresijos?

Ats: Matyt, kad taip, nors greičiau jau kelia nuotaiką. Sakoma, kad moterys, kurios dažniau mylisi be apsauginių priemonių (su patikimais partneriais, bien sûr!) rečiau jaučia depresiją ar išgyvena blogą nuotaiką. Matyt, tai siejama su nuotaiką keliančiais hormonais, tokiais kaip estronas ir oksitocinas, kurie yra spermoje. Negana to, oralinis seksas daro žmones ne tik laimingesnius, bet netgi gerina jų dėmesio koncentraciją.

Kl: Kokia yra geriausia sekso pozicija?

Ats: Virtuvėje arba svetainėje. Kai Tu esi viską sutvarkęs ir paruošęs jai vakarienę. Su šampanu.

Kl: Girdėjau, kad vyrai, kurie dažnai masturbuojasi, turi mažiau šansų susirgti prostatos vėžiu ateityje?

Ats: Deja, tik gandai. Net nepagrįsti, nes medikai masturbacijos bei jos medicininių padarinių iš esmės net netiria – net seksologų tarpe tai laikoma kažkuo neetišku. Ir nesunku suvokti, kodėl – masturbacija yra laba jau asmeniškas dalykas. Bet kuriuo atveju, lig šiol nepastebėta, kad dažna masturbacija (dažniau, nei dukart per metus) turėtų kokį nors poveikį žmogaus organizmui.

Kl: Mano žmona man uždraudė rūkyti lovoje po sekso. Ar galiu daryti ką nors kito, kad atsipalaiduočiau?

Ats: Gali, žinoma. Nusipirk migdomųjų tablečių ir užmik ramiu miegu, žinodamas, kad padarei daug ką gero sau, savo mylimajai ir visai planetai.

Kl: Esu laimingai vedęs, bet mane labai traukia kitos moterys. Ar tai reiškia, kad esu „ne su ta moterimi“, ar aš tiesiog – žmogus?

Ats: Tavo potraukis kitoms moterims yra evoliucijos rezultatas. Per visą žmonijos istoriją, vyro ir moters sąjungų visada tykojo pavojai: kuris nors galėjo mirti, susirgti, moters galėjo mirti gimdydama, vyras galėjo žūti medžioklėje ar Kryžiaus žygyje, arba jie galėjo tiesiog palikti vienas kitą. Todėl visų žmonių smegenyse ir veikia ta alternatyvi opcija, kuri vadinasi „atsarginis variantas“. Visai normalu mylėti vieną partnerį, bet geisti ir kitų. Tačiau banalu net ir priminti, kad pagundai būtina atsilaikyti.

Kl: Ar prezeratyvai išties yra kažkuo skiriasi vieni nuo kitų?

Ats: Anot studijų, taip, Bet tas studijas, kaip paprastai, daro pačios prezervatyvų gamintojos. Kurios gali prisigalvoti, ko tik nori. Tačiau galutinis sprendimas – tik Tavo.

Kl: Ar verta pergyventi dėl „vyriškos menopauzės“?

Ats: Vyrų atveju ji vadinasi „andropauzė“, nes su metais mažėja taip vadinamojo „sekso hormono“ – androgeno. Tačiau, skirtingai nuo moterų, vyrams ne visada yra reikalingas hormoninis gydymas, troleibusuose žmonės kalba, kad jis yra netgi rizikingas. Pasikonsultuok su gydytojų, jei ką. O šiaip energiją geriausiai palaiko vitaminai. Ir, be to, baik ėdęs, gėręs ir rūkęs be saiko, prasigėrę ir prasirūkę storuliai yra nepatrauklūs ne tik sau, bet ir visoms moterims.

Kl: Kas padaro erogenines zonas „erogeninėmis?“ Sunku net patikėti, kad mano ausų speneliai turi daugiau nervų galiukų, nei kitos kūno vietos.

Ats: Visų pirma, ausų speneliai neturi daugiau nervų galiukų, nei kitos kūno vietos. Pačios jautriausios žmogaus kūno vietos yra jo genitalijos, lūpos ir pirštų galiukai. Būtent ten esti daugiausiai nervų galiukų. Antra, tiesiog žinok, kad tie patys nervų galiukai yra išmėtyti po visą kūną, ir jie yra skirtingi, todėl, vienodai juos stimuliuojant, jie ir jaudina visai kitaip. O likusias kūno vietas, kurios yra laikomos „erogeninėmis“ – sprandas, pasmakrė, vieta žemiau kelio – žinai ir pats. Tačiau nedaryk kulto iš tų „nervų galiukų“ ir erogeninių zonų. Atmink – seksas visada vyksta tik galvoje.

Kl: Iškart po orgazmo mano mergina kažką nerišliai vapa – ar tai „nušvitimas“, ar kažkas vyksta jos smegenyse?

Ats: Sakai, tai nutinka PO orgazmo? Ir tas vapėjimas nėra panašus į žodelius „dink man iš akių“ ar „eik nachuj“? Sorry, privalau paklausti – pagal įstatymą. Be to, kodėl tik „nušvitimas“ ar „kažkas smegenyse“? Yra ir kitų kombinacijų. Nors mediciniškai įrodyta, kad klasikinio orgazmo metu niekas neverčia žmonių būtent „kalbėti“ (nebent filmavimo grupė, kurios, tikiuosi, prie Jūsų lovos nėra?), tačiau esti nuomonių, kad tai „širdies kalba“ – iš didelės meilės. Tau.

Kl: Kalbant apie orgazmus, kodėl vyriški orgazmai yra trumpesni, nei moteriški?

Ats: Nesijaudink, moteriški orgazmai irgi yra trumpi (ilgiausias užfiksuotas orgazmas pasaulyje netruko ilgiau, nei 20 sekundžių). Tai, ką Tu pastebi, yra greičiausiai jos pastangos pasiekti orgazmą, kas naujokams gali skambėti ir atrodyti kaip orgazmas.

 

(Klausimus siųskite adresu giedrius.drukteinis.drukteinis@gmail.com)


KOMENTARŲ NĖRA