KLAUSIMAI-ATSAKYMAI apie SEX (V)

KLAUSIMAI-ATSAKYMAI apie SEX (V)

933
0
DALINTIS

NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. ŽIGOLO VIGIS IŠ KAUNO JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

Kl: Kodėl iškart po sekso aš taip noriu rūkyti? Ar tai „kažkas smegenyse“, ar aš to išmokau iš TV?

Ats: Išties žmonės televizoriaus ekrane kartais rūko po sekso (kuris dažniausiai net ir nerodomas). „Kažkas smegenyse“, be abejo, yra – tai tie chemikalai neištariamais pavadinimais, kuriuos gamina seksas, rūkymas ar dauguma kitų mūsų žalingų įpročių. Todėl iš esmės rūkoma po bet kurio, kiekvieno ypatingo įvykio ar darbo, maždaug, nikotinas tiesiog grąžina balansą smegenyse, jei seksas ten sukelia disbalansą. Tačiau dar svarbiau yra tai, kad Tu rūkai po sekso tik dėl vienos priežasties – nes išvis rūkai. Juk rūkoriai rūko ir be jokio priminimo, ane? Juk rūkai „po visko“ ir „prieš viską“. Kartais rūkai ir „tarp to“. Nes cigaretė yra Tavo geriausia draugė. Galiausiai ji bent jau nereikalauja „po to“ apsikabinti ir kalbėti jai švelnius žodžius.

Kl: Kažkur girdėjau, kad seksas kuriam laikui padaro vyrą protingesniu. Ar tikrai?

Ats: Ne vyrą, o žiurkių patinus – kažkas išties sugebėjo išmatuoti jų smegenų ląstelių kiekį, kuris bent jau po „žiurkiško“ sekso padidėdavo. Kaip ir padidina jų kiekį žmogiškosiose smegenyse bet kuris fizinis pratimas – tačiau, kaip ir pats žinai, labai trumpam. Vienintelis būdas išlaikyti tas smegenų ląsteles – ką nors išmokti. Todėl kitą kartą prieš seksą (tikrą ar on-line) pasidėk šalia lovos kokį naudingą dalyką, pvz., lenkų-lietuvių kalbų žodyną ar daugybos lentelę. Ir po sueities negaišk laiko – mokykis.

Kl: Ar sekso technika pasaulio šalyse ir regionuose kažkuo skiriasi?

Ats: Į šitą klausimą atsakyta daug kartų, yra išsamus atsakymas ir internete. Reziumuojant – skirtumai gal ir nėra tokie jau drastiški, nors egzistuoja begalės variacijų įvairiuose viso proceso etapuose – priėjime, flirte, įkalbinėjime, aprangoje, greityje, pabėgime – tačiau rezultatas iš esmės visada yra vienas ir tas pats. Galų gale, visi visur mes esame žmonės, su vienodais jausmais ir vienodais lūkesčiais. Žinoma, Amerika yra labai konservatyvi, palyginti su liberaliaisiais olandais ir vokiečiais, ir visuotinai priimta manyti, kad seksas yra linksmiausias Pietų Amerikoje, kur berniukai išmoksta, kaip patenkinti moterį dar paauglystėje. Bet ne visur merginos deginasi paplūdimiuose be viršutinės maudymosi kostiumėlio dalies ir ne visur nudistų paplūdimiai yra toleruojami. Šiaip ypatingomis sekso technikomis nepralenkiama yra Japonija, kurioje kontraceptinės tabletės buvo legalizuotos tik prieš 20 metų, todėl dabar tie žmogeliai stengiasi atsigriebti už praleistus amžius, kaip tik įmanoma – eina į specialias vietas, vadinamas „meilės viešbučiais“, kur apsivelka „Hello Kitty“ kostiumėlius ir atsiduoda savo keistoms fantazijoms, kurios priverčia krūptelti net visko mačiusius.

Kl: Ar gali būti, kad moteris neturi G-taško?

Ats: Turėti tai turi, tik štai jo stimuliavimas visoms kelia skirtingus pojūčius, kurie gali svyruoti nuo „jokio malonumo“ iki nepakeliamo skausmo.

Kl: Ar egzistuoja metų laikas, per kurį geriausia užmegzti naujus santykius su mergina?

Ats: Arkliai, kaip žinia, turi poruotis balandį, arba niekada. Tačiau kalbant apie žmogiškuosius žinduolius, statistika rodo, kad žmonės dažniausiai tampa „proaktyvūs“ iškart po Kalėdų ir prieš visuotines šventes, per vasaros pabaigą ir ankstyvąjį rudenį.

Kl: Kaip suvokti, kad mano mylimoji su manimi šiąnakt nesimylės?

Ats: Iš keleto signalų. Ji miega. Tu miegi. Ji vilki pižamą, kurią jai padovanojo jos mama. Tu esi vyras, kuris keikiasi rusiškai. Ji verkia, klykia ar kitaip isteriškai reiškia emocijas. Tu klyki ir kitaip isteriškai reiški emocijas (išskyrus tuos atvejus, kai verki, nes vyriškos ašaros kažkodėl gundo moteris). Ji skaito Sabaliauskaitės knygą. Ji yra striptizo šokėja (net jei ir jaučiate kažkokį nenusakomą tamprų dvasinį ryšį). Ji Tavo telefone skaito Tavo el.pašto ir SMS žinutes. Kai pažvelgi į ją, ji panaši į įtūžusią voveraitę. Kai pažvelgi į ją, ir ji Tau primena, kad esi vedęs jos seserį.

Kl: Noriu įkalbėti žmoną susirasti papildomų sekso partnerių iš pašalies. Ar toks „svingeriavimas“ turi kokios nors įrodomos naudos?

Ats: Žmonės šneka, kad papildomi sekso partneriai degina riebalus nuo pilvo ir mažina dantų kariesą. Nors tai moksliškai neįrodyta.  Kažkur skaičiau, kad „svingeriai“ kažkodėl yra statistiškai laimingesni už kitus.

Kl: Noriu įsigyti naują matracą, tačiau visi pardavėjai akcentuoja gerą miegą. O aš noriu tokio, kuris yra geras seksui. Kaip tokį rasti?

Ats: Lengvai – viešbučio kambaryje. Gali daryti ant jo ką tik nori, o ryte kažkokia varguolė ateis ir viską sutvarkys. O šiaip specialistai teigia, kad seksui, priešingai, nei teigia pornografiniai filmai, reklamuojantys vandens, pripučiamus ar „putų“ matracus, geriausias yra spyruoklinis. Kodėl? Nes grąžina Tavo išleidžiamą energiją. Štai Tau analogija – įsivaizduok save šokinėjantį ant smėlio. Smėlis absorbuoja daug Tavo energijos, skirtingai nei tramplinas, kuris Tavo šuoliui suteikia papildomos energijos. Baigiant šią fizikos pamokėlę, tiesiog atmink, kad tie madingi „putų“ ar vandens matracai sugeria penkis kartus daugiau Tavo energijos, nei spyruokliniai. Tai reiškia, kad ant spyruoklinio gali pasiekti tą patį rezultatą su penkis kartus mažiau pastangų. Taigi, išvada – tik spyruoklinis.

Kl: Esu brandaus amžiaus ir noriu žinoti, ar įmanoma be sintetinių chemikalų pagalbos atgauti savo jaunystės energiją ir galias?

Ats: Deja, ne. Ir dėl to kaltink savo prostatą. Kuri, Tau senstant, didėja ir blokuoja tai, ko nereikia blokuoti. Ir viskas baigiasi banalia impotencija.

Kl: Kodėl moterys domisi manimi daugiau, kai aš esu su kita moterimi? Net vedybinio žiedo nenusiimu, tačiau tai jų nesustabdo.

Ats: Mat, moterys mano, kad kažkokios moters egzistavimas šalia Tavęs jau yra šioks toks Tavo kokybės ženklas. Ir, beje, jų pretenzijos Tau auga proporcingai tos Tavo moters patrauklumui. Toks refleksinis instinktas yra užsilikęs nuo tų laikų, kai vyrai dar buvo dominuojanti rūšis šioje žemėje, beje – geriausiems atitekdavo geriausios, o kitoms belikdavo pasitempti ir stengtis patraukti to laimingojo dėmesį. Kalbant apie vedybinį žiedą ant Tavo piršto, gali būti, kad jis traukia tas moteris, kuriais išvis traukia blizgantys daikteliai. Tačiau dar daugiau yra tokių, kurioms vedęs vyras iš principo atrodo įdomesnis. Kodėl? Nes moterys yra labiau linkusios būti šalia vyrų, kurie yra linkę būti šalia moterų (ta pati elgsena yra būdinga ir balandžiams, beje). Tačiau atmink – moterys, kimbančios prie vedusių vyrų iš esmės nenori ilgalaikių santykių, ir joms visai nerūpi išsaugoti Tavuosius. Taigi, atsargiau.

(Klausimus siųsk adresu giedrius.drukteinis.drukteinis@gmail.com)

 


KOMENTARŲ NĖRA