KLAUSIMAI-ATSAKYMAI apie SEX (IX)

KLAUSIMAI-ATSAKYMAI apie SEX (IX)

502
0
DALINTIS

NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. ŽIGOLO VIGIS IŠ KAUNO JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

Klausimas: Kiek vidutiniškai laiko praeina po vedybų, kai moteris, tapusi žmona, staiga liaujasi elgtis kaip pornografinių filmų aktorė ir lovoje pradeda elgtis taip šaltai, kad net sviesto gabalas neištirptų ant jos kūno? Pakalbėjau apie tai su keletu savo draugų, ir jie visi tvirtina tą patį – moterų seksualinis elgesys po vedybų greitai pasikeičia. Kas čia yra?

Atsakymas: Formulė paprasta, draugeli. Vidutinė laiko trukmė, per kurią pasikeičia moters elgesys po vedybų yra lygiai trys dienos. Paprasčiau tariant, pirma naktis po vestuvių yra skirta poilsiui, antra – medaus mėnesiui, na, o po trečios, pripažink, Tu ir pats pradedi žvalgytis į kitas moteris. Dar po keturių mėnesių pradedate ieškoti advokatų, ir lygiai po metų Tu jau esi praradęs ir žmoną, ir dalį savo būsto, ir pusę savo santaupų. Ir gal net savo lievą automobilį, 1996 metų gamybos „Volkswagen Jetta“.

Klausimas: Ką iš tiesų reiškia permiegoti su „žvaigžde“? Ar pojūtis kuo nors skiriasi nuo sekso su „normaliais“ žmonėmis?

Atsakymas: Ne kažin kuo. „Žvaigždės“ yra tie patys žmonės, gal net ir baisesnės, kai matai jas be grimo ir ekrane ar scenoje sukurtas įvaizdis ypatingai ženkliai skiriasi nuo realybės. Kurgi ne – net Cindy Crowford yra kažkada sakiusi: „ir aš norėčiau rytais atrodyti kaip Cindy Crowford“. Taigi, kur kas daugiau malonumo suteikia piktų ir pagiežingų komentarų rašymas apie tas pačias „žvaigždes“.

Klausimas: Važinėju į darbą su dviračiu – saugau planetą, rūpinuosi sveikata. Kartais viename automobilyje matau tą pačią moterį, kuri man patinka. Norėčiau ją užkalbinti, tik nežinau, kokios etiketo taisyklės galioja tokiu atveju?

Atsakymas: Reikėtų daugiau informacijos, Kaip Tu atrodai ant to savo dviračio? Su tuo kvailu lašo formos šalmu ant galvos? Visas apsitempęs likra?Ar Tavo dviratis turi tą laikiklį mineralinio vandens buteliui? Ar ignoruoji šviesoforo signalus ir suki kada panorėjęs, nes kelių eismo taisyklės yra parašytos ne Tau? Ir tai darai su ta kvaila reikšmingo pasitenkinimo išraiška, nes esi pakankamai kvailas manyti, jog „saugai planetą“? Jei taip, tada patariu būti labai atsargiu – nes mergina už to automobilio vairo nekenčia Tavęs taip pat stipriai, kaip ir visi likę vairuotojai. Verčiau jau pasek ją ir aplankyk apsirengęs padoriai – be dviračio, bet su kuo nors rankose, kas aiškiai parodytų jai, jog „po Tavęs – kad ir tvanas“.

Klausimas: Mano žmona neseniai nuėjo „į kairę“, bet prisipažino, pareikšdama, kad jis buvo „tiesiog eilinis durnelis, nieko ypatingo“. Nežinau, ką tai reiškia. Ką daryti?

Atsakymas: Moterys padarys  viską, kad sumažintų savo kaltę, netgi permiegodama su Tavo geriausiu draugu, ji vis tiek pasakys, kad tai padarė norėdama būti arčiau Tavęs… Nėra triuko, kurio jos nepanaudotų. Taigi, ką daryti? Du variantai. Vienas – tiesiog palinguoti galvą ir priimti jos pasiteisinimą. Antras – pačiam nueiti „į kairę“ ir taip jai atkeršyti ir, beje, po to taip pat prisipažinti, kad ji buvo „blondinė, taigi nesiskaito!“. Tavo žmona greičiausiai išsiskirs su Tavimi – bet kam Tau reikalinga žmona, kuri eina „į kairę“?

Klausimas: Miegamajame esame išbandę visus lytinio gyvenimo vaidmenis. Gaisrininkas, policininkas, slaugė, stiuardesė, mokytoja, esesininkė, Izraelio armijos karininkė, radijo didžėjai. Trūksta įkvėpimo, ir nebeišneša galva, ką dar suvaidinti? Galite patarti?

Atsakymas: Vaidmenys yra smagus ir nepavojingas miegamojo žaidimas, kuris gali paįvairinti netgi audringą lytinį gyvenimą. Tačiau, kaip sakoma, nereikia žvelgti į viršų, pažvelkite žemyn. Galite suvaidinti gerą lietuvį –  pusamžį praplikusį vyriškį su antsvoriu, kuris vietoje sekso nori žiūrėti „X faktorių“. Yra ir daugiau gražių profesijų. Pavyzdžiui, antstolis, besivaikantis SMS skolininkus. Arba stiuardesė krentančiame lėktuve – tada bus „greitukas“. Liūtė ir zoologijos sodo prižiūrėtojas?

Klausimas: Mano žmona išstorėjo ir nebesinori su ja sekso. Ką daryti?

Atsakymas: Atvirai sakant, Tu esi gana lengvai apmaunamas žmogelis. Ar niekada nepagalvojai, kad tai yra būtent jos taktika išvengti sekso su Tavimi pačiu? Patariu ilgiau pažvelgti į veidrodį. Jei ten matai, tarkime, George Clooney, tada suvok, kad visi esame asmenybės su trūkumais, kuriuos visgi galima įveikti dieta, sporto sale ar sveiku gyvenimo būdu. Jei tame veidrodyje matai lietuvį apmusijusiu veidu, druzmlinomis akimis ir geltonais dantimis, suvok, kad problema – ne ji, o Tu pats.

Klausimas: Ar sekso žaisliukas yra tinkama vedybinė dovana?

Atsakymas: Priklauso nuo poros ir kam ji skirta. Taip, vedybinės dovanos yra tikras galvos skausmas, tačiau visi sekso žaisliukai visada turi dviprasmybę. Vienintelė išeitis – tas žaisliukas turi būti labai brangus. Banalus guminis falas ar nebrangus kinietiškas vibratorius gali sukelti nejaukią tylą prie vedybinio stalo. O štai Eminemas kadaise padovanojo Eltonui Johnui ir Davidui Furnishui du auksinius deimantais inkrustuotus penių žiedus. Tai jau klasė, sexy ir stilinga dovana, be abejo. Tačiau lig šiol suku galvą bandydamas atspėti, kaip Eminemas sužinojo tų laimingųjų sutuoktinių dydžius?

Klausimas: Turiu mažą penį. Ar galiu kaip nors pataisyti situaciją?

Atsakymas: Taip, labai paprastai – uždirbk daugiau pinigų. Tačiau žinok, kad 80-iai procentų moterų labiau rūpi gyvenimo ir sekso kokybė, o ne penio dydis. Žmonės taip pat šneka, kad kai kurie jogos pratimai padeda pailginti penį, bet jau klausimas kokiam nors Said Babai, o ne man.

Klausimas: Mano moteris (jai 42 metai) tvirtina, kad nebejaučia orgazmo. Ar tai kažkas biologinio, ar aš darau kažką ne taip?

Atsakymas: Spėju, kad ji neturi jokių problemų pajusti orgazmą, kai yra viena, prie tinkamo apšvietimo, klausydama jos mėgiamos dainininkės Sade dainos, uostydama kvapnios IKEA žvakės dūmus, o Tavęs net nėra šalia? Matai, aš teisus, ane? Nes kalba ne apie tai, ar tai biologinio, ar Tu darai kažką ne taip – klausimas kitas – ar Tavo moteris turi aiškią vizija, ką ji gali ar ko negali daryti su kitais žmonėmis. Neįžeidinėsiu Tavęs lekcija apie jos klitorį, tačiau duosiu patarimą – pailgink Jūsų sekso preliudiją.

Klausimas: Žinau, kad mus, vyrus, jaudina moterų lytinių organų vaizdas, tačiau, ar jaudina jas mūsų organai? Ar vyriškas instrumentas joms atrodo išvis estetiškas daiktas?

Atsakymas: Platonas, Sokratas, Cackis, Papandopulas – visi tie graikai žinojo, kad estetika yra labai sudėtingas dalykas, ir tai, kas patinka vienam, nebūtinai turi patikti kitam. Tyrimai visgi rodo, kad moteris labiau jaudina vyriško instrumento vaizdas nei vyrus – moteriško. Iš esmės moteris užveda bet koks bent kiek su seksu susijęs vaizdas. Netgi dvi zoologijos sodo narve besidulkinančios beždžionės moterims automatiškai kelia nepadorias ir gašlias mintis. Pagalvok pats  – jei moterys nesižavėtų mūsų peniais, tai kodėl jos gaišta ištisas dienas, dailės studijose juos paišydamos?

Klausimas: Per visą gyvenimą gulėjau tik su viena moterimi, savo žmona. Ir visada galvoju, ar moterų vaginos kuo nors skiriasi viena nuo kitos, tarsi pirštų antspaudai? Nuojauta man kužda, kad jos yra visos vienodos.

Atsakymas: Ir Tavo nuojauta Tavęs neapvilia – daug mokslininkų tvirtina, kad Tu teisus, o dauguma ginekologų netgi neatskirtų vienos pacientės vaginos nuo kitos. Profaniškas atsakymas – moterų vaginos viena nuo kitos skiriasi tik gyliu ir drėgnumu. Tačiau garsiausias Lietuvos žigolo Vigis iš Kauno galėtų valandų valandas kalbėti apie dar ir skirtingas jų temperatūras, pločius, standumą ir dar bala žino ką, tačiau esmės tai nekeičia – mes mylime moteris, kad ir kokios jos ar jų vaginos bebūtų.


KOMENTARŲ NĖRA