KLAUSIMAI-ATSAKYMAI apie SEX (IV)

KLAUSIMAI-ATSAKYMAI apie SEX (IV)

794
0
DALINTIS

NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

Kl: Jei visą gyvenimą esame mokomi, kad „išvaizda yra svarbiausia“, tada kodėl jauniems vyrams patinka brandesnės ir vyresnės moterys, kurių fizinis vaizdas dažnai neatitinka įprastų standartų?

Ats: „Ar apsimoka draugauti su vyresne moterimi?“ – neseniai klausė manęs vienas jaunesnis kolega. „Privalumus ir malonumus sunku nusakyti vienu sakiniu“, – atsakiau paslaptingai – „turi pats pamatyti ir įvertinti“.

Taip, mes gyvename jaunatviškumo kulto eroje, kurioje „tai, kaip atrodai“ yra svarbiausia. 95 procentai Europos Sąjungos jaunimo pasirinko gražesnę išvaizdą ir žinomumą kaip svarbesnius jiems gyvenimo dalykus, nei vaistai nuo vėžio. Mums taip pat nuolat sakoma, kad „tikrasis grožis eina iš vidaus“, tačiau, jei tai būtų teisybė, plastinės chirurgijos specialistai savo klinikų patalpas nuomotų pabėgėliams ir Erazmuso studentams. Tikrovė visiškai kitokia.

Vyresniems vyrams išties norisi jaunų gražių merginų – nes nuplikusio storulio ego reikalauja nuolatinio pakantumo, garbinimo, draugų pavydo – kad ir kaip paviršutiniškai tai beskambėtų, ar tik vienoje dimensijoje prasmingai beatrodytų, tačiau teisybė išlieka negailestinga. Graži jauna mergina šalia pagyvenusio vyro yra vertinama kaip statuso simbolis, kaip koks naujas „Bentley“ ar „iPhone“. Nors tai – aplinkinių pavydas, susižavėjimas ir pagyros visada ir būna, tačiau širdies gilumoje kiekvienas mūsų supranta, kad tai tik farsas, komedija, kvailystė ir „lochotronas“, ir absoliučioje daugumoje merginų atvejų didžiausia tokių draugysčių (šeimų, porų) motyvacija yra finansinis (ar saugumo) veiksnys. O ne Meilė, kaip to tikisi nusenęs vyras, nes Meilė tokiose porose, kaip ir animacinių filmukų herojai, nėra tikra.

O štai pagyvenusių moterų motyvacija užmegzti romaną su jaunesniu vyru yra visiškai kitokia, kaip kitokie yra ir tokio jaunuolio poreikiai. Kuri tokias kombinacijas daro šiek tiek natūralesnėmis.

Pradžiai, moters patrauklumas gyvenime yra panašus į futbolininko karjerą – ji gali būti greitai pastebėta ir pasidaryti daug pinigų ar karjerą, tačiau visada turės pasitraukti, ir beveik visada – jos manymu, per anksti. Todėl moters perspektyvos „prasidėti“ su jaunu vyru yra kur kas stipriau įtakotos, nei vyriškojo, ego, tačiau, skirtingai nuo pagyvenusių vyrų, yra pagrįstas beveik vien tik fiziniu malonumu: jei šalia jos yra jaunas, energingas, veržlus, paklusnus ir uolus eržilas, tada ir moteris  tiki, kad jo jaunatviškumas persiduos ir joms. O ir šiaip tai reiškia malonų pokytį nuo prakaituoto 50-mečio kuilio su prostatos problemomis  ir narkoleptiniais sutrikimais.

Todėl, skirtingai nuo pagyvenusių vyrų ir jaunų merginų porų, pagyvenusios moters požiūris į jauną vyrą yra kitoks – jie tiesiog nesitiki už Tavęs ištekėti, pasikeisti pavardę, užvaldyti turto, nes Tu pats greičiausiai esi eilinis ubagas. Todėl iš jos susilauksi mažiau pretenzijų. Ji Tau mažiau kainuos, nes, jei Tau tai svarbu, greičiausiai pati turi kapitalo, užsilikusio nuo skyrybų su trejas vyrais. Vyresnės moterys nėra tokios neurotiškos, kaip jaunos. Jos nesiblaško dėl karjeros ar statuso, jos jau žino, kas jos yra, jos turi patirties, išminties, ir , kaip paprastai, yra geresnės lovoje, kur išmokys Tave visokių praktinių sekso paslapčių. Tačiau net ne tai yra  svarbiausia.

Atmink, biologinis imperatyvas reikalauja, kad jaunas vyras skleistų savo sėklą su kuo daugiau vaisingų, t.y., jaunų moterų, nes taip jau nustatyta Motinos Gamtos. Todėl jauno vyro ir pagyvenusios moters pora viešumoje visada atrodys šiek tiek nenatūraliai. O tai reiškia, kad Tau net nereikės su ja rodytis liaudies akivaizdoje ir niekada nereikės pristatinėti savo mamai. Ir niekada nereikės niekam aiškinti, kokią čia baidyklę pasigavai, ar girdėti panašias užgaulias replikas. Tai ir didžiausias tokių porų privalumas ir motyvacija. Tik su pagyvenusia moterimi Tu galėsi būt savimi. Ir niekam kitam nerūpės jos išvaizda, “neatitinkanti įprastų standartų”.

Kl: Jei sekso metu aš įsivaizduoju kitą moterį, ar tai yra „psichologinė neištikimybė“?

Ats: Ne. Smerkti save ar kitus žmones dėl jų minčių yra kvaila. Juk ir Tavo mintys apie genocidą dar nepadaro Tavęs genocido sumanytoju, jei neišsitrauki automato ir nepašventini aplinkinių švino lietumi? Jei esi vedęs ar bent jau su kažkuo draugauji, tačiau seki paskui svetimą merginą į tualetą ir ten ją realiai patvarkai, tai yra neištikimybė.

Kl: Noriu būti išradingesnis lovoje. Nuo kokios technikos pradėti?

Ats: Kas Tu, gal Mokesčių inspekcijos ar „Sodros“ darbuotojas? Nejaugi nori parengti nuorodų rinkinį, į jį įtraukiant „priežastis“, „įdiegimą“ ir kitus logistinius klausimus – „viskas viename“ aplankale? Ar Tau reikia instrukcijų, kaip ją apversti ant šono ir padaryti laiminga?

Bet jei jau, kaip tikras lietuvis biurokratas, be instrukcijų negali, tada štai jos: Improvizuok. Klausyk jos ir sek paskui išleidžiamus garsus. Klausyk jo nurodymų, jei jai skauda ar nemalonu, iškart keisk veiksmus.

Ir lavink savo asmeninius įgūdžius. Pavyzdžiui, išmok groti pianinu, nes moters kūną privaloma liesti taip, tarsi liestum fortepijono klavišus. Ir su juo sekso metu reikia elgtis taip, tarsi grotum Mocartą. Sakai, jau nebeišmoksi, nes esi negabus ir kvailas kaimietis? Tada pabandyk treniruotis taip, kaip savo laiku garsiausias Kauno žigolo Vigis – prispausk dviejų eurų monetą prie sienos ir pradžiai pabandyk ją išlaikyti tokioje padėtyje vien savo liežuvio galukiu. Paprasta ir lengva? Tada štai Tau antroji pratimo dalis – pabandyk tą monetą išlaikyti toje pačioje padėtyje greitai laižydamas liežuvio galiuku. Neišeina? Vigis sugebėdavo palaižyti monetą 360 kartų per minutę, todėl dabar ir dirba Monake su turtingomis rusėmis. Ir turi ten namą. Nes niekada nesakė, kad “neišeina”, “per sunku” ar pan. Moterys nenori ir neturi girdėti tokių paaiškinimų.

 


KOMENTARŲ NĖRA