KLAUSIMAI-ATSAKYMAI apie SEX (III)

KLAUSIMAI-ATSAKYMAI apie SEX (III)

969
0
DALINTIS

NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

 

KL: Kaip įsitikinti, ar aš esu geras lovoje?

ATS: Jau tai, kad šito klausi, yra geras ženklas. Tuo pačiu ir įrodo, kad lovoje galėtum būti dar ir blogesnis. Mat, kaip rodo praktika, labiausiai savimi pasitikintys yra patys blogiausi meilužiai. O šiaip „gerumą lovoje“ įrodo du požymiai. Pirmas – po sueities ji kažkur “nuplaukia”. Kai Tu lieti reikiamus jos kūno taškus reikiamu metu, jos smegenyse įsijungia atitinkama reakcija, iš pagrindų keičianti jos fiziologiją – jos balsas suplonėja, jos galūnės darosi nebevaldomos, o veide nebelieka įtampos (arba, kaip rašė Fransua Sagan knygoje „Sveikas, liūdesy“: „ryte ji buvo paaštrėjusiais veido bruožais, kaip paprasta būna po gero sekso naktį“ – tai laisva teksto interpretacija, nebepamenu, kaip ten tiksliai buvo suformuluota). Antras – kai po sueities ji susiriečia prisiglaudus prie Tavęs ir šnibžda Tau į ausį mielus dalykus. Orgazmas griauna mūsų psichikos statomas gynybines užtvaras, ir po gero sekso mes jaučiamės mieliau už pačias mieliausias pandas.

KL: Ar penio dydis yra paveldimas, ar tai tiesiog loterijos bilietas?

ATS: Deja, nei viena, nei antra. Suaugusio vyro penio dydį nulemia hormonai, sąlygoti aplinkos ir elgesio veiksnių dar jo lytinio brendimo laikotarpiu.

KL: Ar susilaikymas nuo sekso (pavadinkime jį „sekso pasninku“) yra toks pats naudingas organizmui, kaip ir susilaikymas nuo kai kurių maisto produktų?

ATS: „Sekso pasninkas“ – gerai pasakyta. Tačiau ne toks jau geras dalykas. Iš pradžių jis gali atrodyti gerai – pakyla nuotaika, atsiranda energijos papildomiems darbas, jautiesi pakylėtas. Tačiau su laiku nuotaika pradeda blogėti ir akys gęsta. Ir galiausiai pradėsi valgyti naktimis. Tai, beje, akivaizdus požymis tiek vyrams, tiek moterims – noras lįsti į šaldytuvą naktimis reiškia akivaizdų sekso trūkumą. Štai ir tikrojo pasninko pabaiga.

KL: Ar įmanoma palaikyti gerus santykius su moterimi be sekso?

ATS: Daug kartų esu atsakinėjęs į šitą klausimą, netgi šioje pačioje „elegancija.eu“, ir ūmiai suvokiau, kad kiekvieną kartą atsakau vis kitaip. Jei turi omeny ne savo žmoną, o tiesiog gerą draugę, tai mano atsakymas paprastas – „be sekso“ ne tik kad įmanoma, tai būtina ir privaloma. Jei turi omeny savo žmoną, atsakymas kitas – ne. Santuokiniai santykiai be sekso veda prie neištikimybės ir skyrybų. Tačiau jei to pavyks išvengti, tada su savo žmona pasidarysite tiesiog gerais draugais. O juk gerų draugų Tau trūksta, ar ne?

KL: Užrašai ant cigarečių pakelių teigia, kad rūkymas mažina lytinę potenciją, nors kaip rūkantis ant savęs to visiškai nejaučiu. O ar mažina lytinę potenciją marichuanos rūkymas?

ATS: Teko pasidomėti, nes praktikoje niekada neteko susidurti su marichuana. Mokslas teigia, kad tiek paprasto tabako, tiek marichuanos rūkymo atveju, net jei potencija ir nemažėja, bet visada mažėja galimybė tapti tėvu.

KL: Sakoma, kad kai kurie vyrai gali pajusti daugkartinį orgazmą vienos sueities metu? Ar tai dažna savybė?

ATS: Statistika teigia, kad tokią savybę – galimybę patirti daugkartinį orgazmą su ejakuliacija ar be jos turi vos keturi procentai pasaulio vyrai. Tačiau neskubėk pavydėti – tai ludija problemas su psichika. Normaliam vyrui po orgazmo reikia pailsėti – tai norma. O tie, kuriems poilsio nereikia, greičiausiai turi maniakinį-depresyvinį psichozinį sutrikimą. Ir tai, beje, mažiausias psichinis sutrikimas, kokį jie išties gali turėti. Atsargiau.

KL: Man jau dvidešimt metų ir esu „nekaltas“, kartą tik bučiavausi. Merginos laiko mane simpatišku, tačiau aš turiu man aiškų kompleksą – manau, kad lovoje esu visiškai nepatyręs ir nulis technine prasme. Pradėti santykius baisu. Bet problemą spręsti reikia. Kaip?

ATS: Atskleisiu Tau, drauge, baisią paslaptį: 20-25 metų amžiaus merginos ne taip jau ir išmano tą sekso techniką, kaip gali susidaryti įspūdis iš mergaitiškų-moteriškų žurnalų. Čia kaip ir su apranga – didžiausia klaida, ką daro žmonės, tai galvoja apie tai, kaip jie atrodo kitiems, nors kitiems labiausiai rūpi tik tai, kaip jie atrodo kitiems… O pirmais kartais iš vaikino reikalaujama tik trijų dalykų: nebaigti pernelyg greitai (sueities laikais neturi trukti trumpiau nei laikas, skirtas prezervatyvui užsimauti), nepernelyg ilgai (t.y., kol moteriškos vietos neišsausėjo), nekrėsti kvailysčių ir keistenybių (reikalauti iškart pasikeist apatiniais drabužėliais, orgazmo metu keiktis vokiškai, reikalauti, sekso metu miegamajame būtų dar ir mylimas pitbulis). O jos, pamatysi, net nežinos, kaip elgtis. Taigi, tiesiog aukščiau galvą ir pamokyk jas pats.


KOMENTARŲ NĖRA