KLAUSIMAI-ATSAKYMAI apie SEX (II)

KLAUSIMAI-ATSAKYMAI apie SEX (II)

952
0
DALINTIS

NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

Kl: Ar buvo kas nors atlikta studija, kodėl kai kurie vyrai taip mėgsta laižyti moterų kojų pirštus? Iš šono tai atrodo taip nepatraukliai…

Ats: Moterų pėdų fetišizmas arba podoflija (nemaišyti su pedofilija!) yra, beje, viena nuodugniausiai ištirtų lytinio gyvenimo sričių, o buvo pradėta tirti dar prieš 50 metų, mat, tada, o ir šiandien podofilija yra labiausiai pasaulyje paplitęs fetišas. Ir mokslininkų, jei taip galima pavadinti seksologus, nuomonė, kodėl taip yra, išsiskiria – vienų teigimu, dėl to, kad moterų kojos yra labiausiai (ir statistiškai per parą ilgiausiai) apnuoginta bei iš esmės labiausiai puoselėjama kūno dalis, todėl joms lytinę trauką labiausiai ir jaučiame, kitų teigimu, toks fetišas formuojasi dar vaikystėje netgi iki lytinės brandos pradžios (tokios nuomonės pilnas paaiškinimas yra labai jau įmantrus ir išvis veda prie išvados, kad moterų seksualumas yra labiausiai susijęs būtent su jų kojoms). O dėl atgrasumo – tai jau skonio reikalas. Beje, moterų pėdų laižymas reikalauja nemažo meistriškumo, tad gal Tau tiesiog teko jį išvysti atliekant nemokšiškai?

Kl: Seksas yra OK, bet kaip paįvairinti glamones iki sueities? Tipo, petingą…

Ats: Paprasčiausias atsakymas – pradėti jos gundymą dar anksčiau nei įprastai. Pavyzdžiui, sutvarkant kambarį, nuperkant jai ką nors gražaus arba padarant tai, ko ji jau seniai Tavęs prašo padaryti. Arba vien išnešant šiukšles. Ir tai ne bajeris. Vyrai dažniausiai to nesupranta, bet moters aistra yra tiesiogiai susijusi su buitine aplinka – o tokia sutvarkyta aplinka ar išspręsti buities klausimai sukuria jai tinkamą ramybės būseną. Ir atlikęs gerus darbus, sakyk jai kuo daugiau komplimentų. Ir dar ką nors padovanok. Kodėl? Nes moterys mėgsta dovanas. Dovanos yra tampriai susijęs su seksu dalykas. O galiausiai įvesk į tą „petingą“ pornografiją ir sekso žaisliukus. Žinau, kad tai lengviau pasakyti nei padaryti, bet atmink, kad Tu gyveni amžiuje, kuriame absoliučiai viskas yra pasiekiama ir įgyjama (žinoma, išskyrus protą).

Kl: O kaip paįvairinti laiką po sueities?

Ats: Po sueities iš esmės niekas jau nebėra svarbu. „Posueitinis“ laikas yra „palik mane ramybėje“ laikas, su „Mozambiko sindromu“ ir kitais sunkumais. Po sueities svarbiausia tiesiog atsipalaiduoti, ir nieko „įvairinti“ nereikia. Na, o jei jau jautiesi privaląs ką nors jai pasakyti, kalbėk paprastai, pozityviai ir ką nors lengvo. Beje, jei tai darysi teisingai, jūsų abiejų smegenys pradės veikti vienodoje dimensijoje, ir jei ruošiesi paprašyti jos paskolinti pinigų, būtent tada ir yra tam geriausias metas!

Kl: Ar teisybė, kad masturbacija padeda išvengti kai kurių ligų?

Ats: Kaip žinia, masturbacija gręsia apakimu ir ant delno išaugančiais plaukais… Pasitikrinai? Kaip pats matai, tai tik mitai. Bet kuris seksologas Tau pasakys, kad didžiausias masturbacijos nuopelnas yra tai, kad ji būk tai „nuima įtampą“, nors sunkiai paaiškins, kas ta „įtampa“, ir iš kur ji atsiranda. Ir dar ką nors pridurs apie „kapšelio ištuštinimą“. Pagal jų aiškinimus, masturbuotis privalu ko kiekvieno sunkaus darbo, pavyzdžiui, suklijavus lėktuvo modelį. Išmintingas gydytojas Tau niekada netvirtins, kad masturbacija yra geras dalykas, nors buvo metas, kai oficialiai buvo tvirtinama, kad masturbacija sumažina širdies ligų riziką 45 procentais, nors padidina riziką susigriebti prostatos vėžį 65 procentais. Po to buvo tvirtinama atvirkščiai. O man belieka Tau atsakyti, ką ir pasakytų bet kuris sveiko proto žmogus: nuo ligų saugokis padoriu elgesiu, o nuo jų gydykis vaistais.

Kl: Ar išties žydai ortodoksai mylisi su savo moterims per antklodėje išpjautą skylę?

Ats: Niekas nežino, iš kur atsirado šis mitas, bet kiekvienas žydas žino, kad tai mitas. Pirmiausiai, dėl to, kad toks seksas prieštarauja bibliniam judėjų įstatymui, reikalaujančiam, kad tarp besimylinčių žmonių nebūtų jokių barjerų. Antra, judaizmas jau nuo kažin kada reikalauja, kad vyras garbintų kiekvieną moters kūno dalį.

Kl: Ar kiti gyvūnai yra taip pat neištikimi savo lytinio gyvenimo partneriams?

Ats: Mokslas tvirtina, kad monogamiški yra tik trys procentai visų pasaulio žinduolių. Likusieji 97 procentai kasosi pakaušius ir teigia, kad tai – evoliucijos sąlyga, nors vieningo moksliško paaiškinimo, kodėl gyvūnai taip masiškai “eina į kairę”, nėra. Iš tų gyvūnų, kurie gyvena poromis, esti ir ištikimų, ir ne. Mat, aname gyvūnijos pasaulyje ištikimybę sąlygoja ne banali moralė, kaip mūsuose, o paprasčiausias, bet svarbiausias instinktas – žudyti (arba „valgyti“, kaip tai vadina jie patys). Ir, beje, patys didžiausi šelmiai yra paukščiai, ypač moteriškos lyties. Tekančią saulę pasveikinti ji gali su vienu, o vakarą pasitikti jau su kitu – didesniu, aršesniu, spalvingesniu. O pats ištikimiausias savo lytiniam partneriui gyvūnas yra pelė. Taigi, klausiu Tavęs, balsą reikšmingai nutildęs – „ar Tu – irgi pelė?“

Kl: Jei BDSM yra toks populiarus, kodėl aš niekada su tuo nesusidūriau?

Ats: O kas sakė, kad jis populiarus? Filmuose ir knygose – taip, tačiau tikrovėje – nelabai. BDSM arba S&M, kaip jį vadina žinovai, paplitimą yra sudėtinga išmatuoti, nes daugelis jo elementų yra sutinkami paprasčiausiame banaliame sekse. Prieš šešerius metus JAV atlikti tyrimai rodė, kad tik 15 procentų vyrų ir vos 11 procentų moterų buvo patyrę S&M, tačiau tyrimas nenustatė, ką konkrečiai. S&M feisbuko paskyros yra gana populiarios. Jei nori jį išbandyt – pradėk nuo ten.

Kl: Yra daug medicinos priemonių sužadinti vyrišką aistrą, tačiau nėra jokių, skirtų moterims. Kodėl?

Ats: Nes moterys neturi erekcijos. Vyriški erekcijos sutrikimai yra lengviau pastebimi ir stebimi. Paprastai tariant, penis yra tarsi hidraulinis siurblys, kurį lengvai medikamentų pagalba gali pataisyti bet kas, turintis siurblių taisymo licenciją. O štai moterų lytinis susijaudinimas yra sunkiau interpretuojamas, nes jis veikia ne fiziologiniame, o neurotiniame lygmenyje. Todėl ir medikamentų įžiebti moterišką aistrą nėra – visos tos „ispaniškos muselės“ yra apgavystė, sukurta patikliems prasčiokams (verčiau jau jai šokolado ir gėlių nupirk, užuot švaistęs pinigus litrui „konskavazbuditelio“). Galima teigti, kad tai nėra sąžininga, jog vyrų seksualinis susijaudinimas yra žmonijai didesnis prioritetas (o jei esi liberalas, mažu gal dar pasvaigsi ir apie „lygias galimybes“?), tačiau jis išties yra svarbesnis evoliucijos prasme. Pagalvok pats – jei vyrams kai kas nepakils, žmonijai beliks vienas kelias – žemyn. Į pragarą.

Kl: Mano draugė nori paįvairinti mūsų lytinį gyvenimą „vaidmenimis“. Kokius vaidmenis geriausia pasirinkti, kad būtų ir seksualu, ir neatrodyčiau it koks debilas?

Ats: Visi „vaidmenys“ sekse susiveda į du paprastus dalykus – dominavimą ir paklusnumą. Kaip ir rodo filmuose, įsigyk policininko kostiumą (ne lietuviško, žinoma). O ji telaiko stetoskopą, baltą chalatą ir baltas kojines baltoje dėžėje po lova.

Kl: Jei aš myliu savo žmoną, kodėl sapnuoju kitas moteris?

Ats: Manoma, kad mes visi norime to, ko negalime turėti ar pasiekti. Maždaug, jei Tavo žmona yra blondinė, Tau norėsis brunetės, jei ji stora, Tau reikės lieknos. Paklausk savęs, ką turi ta kita moteris, ko neturi Tavo žmona. Apgamą? Jį lengva nupiešti. Didelę krūtinę? Klok pinigus ant stalo. Ir atmink, moters visada asocijuojasi su vyro kūrybinėmis galiomis. Jei sapnuose matai idealią, kurk ją ir tikrovėje.

Kl: Iš kur atsirado statistika, kad „vyrai galvoja apie seksą kas septynias sekundes“? Ir išvis, ką reiškia „galvoti apie seksą“?

Ats: Sugalvojo šitą teiginį dar prieš 140 metų pačios pirmosios Vakarų feministės su tikslu įrodyti, kad mes, vyrai, esame kiaulės (nelabai, beje ir klydo dėl pastarojo teiginio). Bet štai su aritmetika joms buvo sunkiau. Išties, draugeli, jei tokia statistika būtų teisinga, mes apie seksą per valandą pagalvotumėme net 514 kartų… Su tokiais skaičiais, kažin, ar dar kam nors liktų laiko? O štai rimti tyrimai rodo, kad 18-24 metų vyrai galvoja apie seksą vidutiniškai 19 kartų per dieną – dvigubai dažniau ne moterys, tačiau vyrai ir apie maistą bei miegą galvoja taip pat dvigubai dažniau nei moterys. Ir, žinok, „galvoti apie seksą“ reiškia galvoti apie seksą.

 


KOMENTARŲ NĖRA