KLAUSIMAI-ATSAKYMAI apie SEX (I)

KLAUSIMAI-ATSAKYMAI apie SEX (I)

2254
0
DALINTIS

NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

KL: Kokias figūras geriausiai raityti liežuviu darant kanilingą?

ATS: „Raityti liežuviu“ – taikliai pasakyta. Ir teisingai – niekada nelaižyk TO kaip ledų porcijos – nors taip ir rodoma filmuose – toks laižymas gerai atrodo kinematografiškai, tačiau tikrovėje nieko gero nepadaro. Naudok liežuvio judesių techniką, skirtą pradedantiesiems – abėcėlę. Tik neapsiribok lotyniškąja – civilizuotame pasaulyje ji yra laikoma nuobodžia ir kažkodėl netgi politiškai nekorektiška. „Išraityti“ kinietiški hieroglifai daro didesnį įspūdį, tačiau yra sudėtingesni, kirilica su savo kampuotoms raidėmis gali būti gera alternatyva, kaip ir arabiški rašmenys, kurie yra idealiausi, kai reikia burnoje pagaminti daugiau skysčių. Kai jau įgysi daugiau įgūdžių, galėsi pereiti prie profesionalų naudojamų „gyvatuko“ ar „piktojo eskimo“ technikų, tačiau apie jas – kitą kartą.

KL: Kaip padoriau sekso metu vadinti moters vaginą?

ATS: Jokiu būdu ne vagina – toks terminas tinka naudoti tik per medicininę apžiūrą, egzaminus, teisme ir pan. Ir ne tuo bjauriu rusišku žodžiu iš P raidės, prie kurio esi įpratęs. Ir ne tuo senoviniu lietuvišku terminu „putė“, kurį naudoja mamos, prausdamos savo mažąsias dukreles. Rimtas vyras turi demonstruoti apsiskaitymą, todėl optimalu sekso metu ją vadinti „bebriuku“ (jei ji viena) ir „bebriukais“ (jei jų daug). Šio žodžio nedraudžia įstatymas, lietuvių meilužiai jį žinojo dar iki Kurto Vonneghuto, tai yra labiausiai paplitęs gražus literatūrinis terminas – švelnus ir iškalbingas. Ir priimtiniausias – nė viena vagina neįsižeis taip pavadinta.

KL: Ar reikia klausti sekso partnerės, ką man galima daryti, ar ko ne?

ATS: Sekso metu klausti leidimo privaloma tik vienu vieninteliu atveju – kai užsinori pasimėgauti analiniu. Tačiau visai nevyriškai ir netgi juokingai skambės, jei klausi, „ar galiu paliesti tavo krūtį?“. Skaityk jos kūno kalbą – jis aiškiai praneš, kas jai patinka, o kas ne.

KL: Ar man būtina naujai merginai pateikti savo turėto lytinio gyvenimo istoriją?

ATS: Tik tuo atveju, jei to reikia dokumentams kreditui gauti, ir tokią istoriją reikia nupasakot notaro arba policininko akivaizdoje. Juokauju, žinoma. Atsipalaiduok. To daryti nereikia, kaip ir nereikia naujai mergina pasakoti apie savo buvusiąsias. Tačiau jei Tavo praeities laimikio atvaizdas puikuojasi moteriškus apatinius reklamuojančioje nuotraukoje ar yra viena iš kažkurių „pupyčių“, kurią matote kartu vartomame žurnale – šį faktą būtina paminėti, šiaip, grynai akademiniais sumetimais.

KL: Seksas su mano mergina nuostabus, bet mane „žudo“ jos garsūs riksmai. Ką daryt?

ATS: Riksmai iš esmės yra gerai, nes, kaip sakoma, “moteris, kuri nerėkia naktį, pradeda rėkti dieną”. Kimšti jai burnos raudonuoju guminiu bumbulu gal ir nereikia, tačiau būtina pagalvoti, kas konkrečiai sukelia tuos jos riksmus. Kai kuriais atvejais ji gali rėkti nesąmoningai, tačiau absoliučioje daugumoje atvejų ji tai daro su konkrečiu tikslu. Pavyzdžiui, patvirtina, kad tai, ką Tu darai, darai gerai. Taip pat gal bando pakaitinti Tavo ego, bet labai dažnai – suteikia Tau galimybę suvokti, kad turi dar labiau pasistengti. Pastarasis dalykas yra akivaizdžiai Tavo nenaudai, tačiau jei jau kyla įtarimų, kad ji taip išreiškia savo nepasitenkinimą, belieka tik kartu susėsti ir aptarti, ko trūksta. Bet jei jos leidžiami garsai yra malonumo garsai, o Tu nenori kimšti jos burnos, belieka ją mesti ir ieškoti kitos. Nes, patikėk, jos leidžiami riksmai tik garsės ir dažnės, ir apims kur kas daugiau veiklos, nei vien seksas.

KL: Ar įmanoma išvis nepatirti orgazmo?

ATS: Išvis ar tik su Tavimi? Būtent tai yra šio klausimo esmė. Pabandysiu paaiškinti, kodėl. Vertinant evoliuciniu požiūriu, orgazmas buvo ir tebėra pasąmoninis mūsų organizmo pasirinkimas, toks pat, kaip ir vyrų krūtų speneliai, kurie tarsi nelabai kam yra reikalingi, tačiau buvo reikalingi žmogaus kūnui, kuris suvokė, kad žindančios moterys yra sveikesnės ir turi galimybę perduoti genus iš kartos į kartą. Taip pat ir orgazmas – žmonės, kurie turi galimybę jį patirti, visada norės jį patirti, nes tai yra evoliucijos sąlyga. Netgi mergaitės, kurioms, technine prasme, orgazmas yra nereikalingas, pasąmonėje nori jį patirti, kaip ir berniukiškas kūnas per visą žmogaus istoriją nusprendžia turėti krūtų spenelius. Aišku? Dabar atsakant į Tavo klausimą – taigi, beveik kiekvienas žmogus turi galimybę patirti orgazmą, tačiau nedaugelis žino, kaip jį iš tikrųjų pasiekti. Kaip bebūtų keista, bet praktiškai šimtas procentų pasaulio vyrų ir devyniasdešimt procentų pasaulio moterų pasiekia legalų brandos amžių taip ir nepatyrę jokio orgazmo (nemaišyk tikrojo orgazmo su masturbacijos pojūčiais ar ejakuliacija nerangaus paaugliško sekso metu!). Daugelis brandžių moterų net nesuvokia, kad patiria orgazmą, nes jo tiesiog nepastebi – vienos dėl to, kad yra pernelyg užsiėmusios, kitos dėl to, kad jų iš principo neįmanoma patenkinti. Todėl pats turi nuspręsti, kiek daug darbo Tau pačiam reikės įdėti, kad kažkas tai galėtų patirti.

KL: Sakoma, kad „G-taškas“ jau nebeegzistuoja, tačiau kodėl mano draugė patiria orgazmą oralinio sekso metu, kai aš papildomai panaudoju technologinę priemonę – vibratorių?

ATS: Išties „G-taškas“ šiais laikais nebėra „taškas“, ir niekas jo jau nebeieško, medikai jį „paaukštino“, ir dabar jis vadinamas „G-regionu“ apimančiu didelę vidinę moters pilvo dalį. Kalbant apie Tavo draugę, problema, matyt glūdi ten, ką gydytojai vadina „psichologine blokada“. Toks tūlas Zigizmundas Froidas, apie kurį Tu neabejotinai esi girdėjęs, kažkada mokė, kad yra du orgazmų tipai: „vaginalinis“, kuris, jo žodžiais, yra „brandus“ ir „klitorinis“, kuris, vėl jo žodžiais, yra „nebrandus“. O mokslininkai savo ruožtu nustatė, kad orgazmų tipai yra net trys – 95 procentai moterų patiria „klitorinį“ orgazmą, 60 procentų – „vaginalinį“, o trečdalis – „kaklelinį“ (labai nesigilinant, tiesiog žinok, kad tai kalba apie gimdos kaklelį). Bendras procentas sudaro 185 procentus – tai nedaug ką pasako apie matematiką, tačiau daug pasako apie tai, kaip gali kisti moteriško orgazmo šaltiniai – Tavo ir Tavo draugės atveju, „klitorinis“ orgazmas tiesiog paskui save traukia „vaginalinį“, o tai yra du visiškai skirtingi orgazmų tipai, iš kurių Tu išoriškai gali pastebėti tik vieną. Žinoma, problema gali slypėti ir kitame – gal Tu tiesiog nepakankamai meistriškai laižai? Žinau, skaudu, bet reikia jos apie tai paklausti. Taigi, gal ir Tau pačiam reikės pritaikyti visus 185 procentus?

KL: Ar išties visi gyvena kur kas aktyvesnį lytinį gyvenimą nei aš?

ATS: Mažai tikėtina. Kažkada buvo Vakaruose padaryta apklausa, siekiant išsiaiškinti, kiek daug žmonės meluoja apklausose, susijusiuose su lytiniu gyvenimu. Ir paaiškėjo, kad meluoja, ir meluoja daug, išties. Likimo ironija, bet seksas šiais laikais yra gana retas dalykas. Ir tai, kad Tau atrodo, jog visi gyvena aktyvesnį lytinį gyvenimą nei Tu, yra susiję su psichologiniu fenomenu, vadinamu „visuotinė iliuzija“. Tavo tėvai, gyvenę sovietinės okupacijos laikais, puikiai ją atsimena – tai situacija, kada visuotinai yra priimta kažką toleruoti, bet asmeniškai viduje dauguma tai atmeta ir niekina. Niekur tas fenomenas neišnykęs ir gali paaiškinti daug aplinkui mus vykstančių reiškinių. Taip ir socialinė žiniasklaida sukuria įspūdį, kad aplink mus visi gyvena taip, kad ir mes turime taip gyventi ar elgtis. Taigi, gali atrodyti, kad žmonės gyvena aktyvesnį lytinį gyvenimą nei Tu, tačiau taip pat gali sudaryti įspūdį, kad žmonės valgo daugiau ledų, nei Tu, nors tai nebūtinai yra faktas. Iš Tavo klausimo galima daryti prielaidą, kad Tu esi jau kažkiek turėjęs lytinių santykių, vadinasi, gyveni pakankamai sėkmingą lytinį gyvenimą, kaip ir jie, o gal net ir sėkmingesnį. Kodėl Tau dažniau nepatalpinus savo nuotraukų į „Instagramą“?

KL: Ar S&M sekso atveju visada turi būti vienas sadistas-vienas mazochistas?

ATS: Tokiu santykiu yra pagrįsti visi žmogiškieji santykiai – šalia bet kurio sadisto visada yra mažiausiai vienas mazochistas. Tokia jau ta gyvenimo harmonija. Kaip sakoma Holivude, daugiau nei trys mazochistai vienoje vietoje negali nieko gero šiame pasaulyje nuveikti, o penki sadistai, susirinkę vienoje vietoje būtinai pažeis įstatymą. Yra ir mazochistų, kurie sekso metu visai nenori būti „tarnais“, ir yra sadistų, kurie sekso metu visai nenori būti „dominuojantys“. Žmogiškųjų polinkių skalėje aiškiai išreikštų sadistų ir mazochistų yra po dešimt procentų, o likę 80 tiesiog „svyruoja“ nuo „tarno“ iki „dominuojančio“ – pagal aplinkybes. Tokie maždaug „svyruokliai“, kaip mes tokius vadiname savo tamsiuose rūsiuose. Gal bus įdomu žinoti, kad tokių tipažų yra devyni, tačiau dėl vietos ir laiko stokos į detales nesigilinsim. Tiesiog žinok, kad tikro sadisto niekada nepatenkins tas, kuriam patinka tik kančia ir paklusnumas.

KL: Kaip išginti iš galvos sunkias mintis sekso metu? Pavyzdžiui, man niekada neišeina iš galvos tai, ką ji apie mane dabar galvoja…

ATS: Tokiais atvejais psichologai pataria tiesiog sutelkti dėmesį į tuos fizinius malonumus, kuriuos patiri. Žinau, negalvot apie galvojimą yra sudėtinga, tačiau įmanoma. Kai kas sako, kad tam padeda meditacija. Nežinau, kaip ji daroma, niekada nesu meditavęs ir, tikiuosi, niekada neteks. Tačiau tiksliai žinau, kad susitvarkius kambarį, sureguliavus apšvietimą ir temperatūrą, sutvarkius visus reikalus ir pasitikrinus elektroninį paštą, galima labai lengvai atsipalaiduoti.

Egzistuoja visas paketas tipiškai vyriškų minčių, kurios kamuoja kiekvieną lytinį partnerį, pavyzdžiui, „ar aš išlaikysiu erekciją?“, „ar aš išlaikysiu erekciją pakankamai ilgai, kad ją patenkinčiau?“, „kaip aš jai atrodai palyginus su kitais vyrais, su kuriais ji gulėjo?“ – tai instinktas, kurį savyje išvysto bet kuris geras vadybininkas bet kuriame darbe, susijusiame su pardavimais, tačiau lytiniame gyvenime to daryti nevertėtų. Patarimas tokiu atveju paprastas – pasitelk fantaziją be jokio sąžinės graužimo. Kai mąstai apie savo partnerę kaip apie savo seksualinę fantaziją, pavyzdžiui, Angelą Merkel, Tu jai darai paslaugą – padarai labiau užvedančia. Gera paslauga ir dovana, tikrai, nors dauguma merginų mieliau paimtų pinigus grynais.

KL: Ar tikrai girtam žmogui moterys atrodo patrauklesnės?

ATS: Žinoma, nes išgėręs žmogus nėra pajėgus įžvelgti kontūrų asimetrijos. Pats juk žinai, akys yra vienas iš tų filtrų, per kurias mūsų smegenys gauna informaciją iš aplinkos. Alkoholio paveiktos akys, paprasčiau tariant, apspangusios akys perduoda iškraipytą informaciją į priekinę smegenų dalį, kurioje yra priimami sprendimai. Tačiau vidinę smegenų dalį, kurioje slypi aistra ir geismas, alkoholis veikia mažiau, todėl ir didėja galimybė pabusti ryte su kažkuo kitu nei tikėjaisi vakare. Tokiais atvejais būk džentelmenas, susirink savo daiktus ir keliauk namo. Patikėk, jai ne ką lengviau – jeigu ir ji buvo išgėrusi, tai tikrai manė, kad Tu gražesnis, ir prablaivėjusi tikrai nesitikėjo išvysti, kad tikrovėje Tu esi toks šlykštynė ir urodas.

KL: Viena pažįstama lesbietė man teigė, kad lesbietiškas seksas tikrovėje yra kitoks nei rodoma pornografiniuose filmuose. Tačiau nepaaiškino, kuo kitoks. Ką lesbietės TOKIO daro lovoje?

ATS: Pradžiai, būtina atskirti tikrai lesbietišką seksą ir žaismingąjį atsitiktinį „mergina su mergina“ paišdykavimą (pornografijos industrijoje vadinamą „GoG“ – „Girl-on-Girl“). Tai visiškai skirtingi dalykai, ir filmai apie tai yra parduodami skirtingose lentynose, ir yra jie rodomi skirtingais laikais. Tačiau jei jau kalbame apie išties lesbietišką seksą, žinok, kad jis yra ilgesnis nei „nelesbiečių“ seksas ir turi daugiau oralinio sekso nei „nelesbietiškas“. Lesbietės taip pat naudoja daugiau „fistingo“ (jei kada paklausi, kas tai, atsakysiu išsamiau) – nors pornografijos industrijoje tai laikoma pernelyg grubiu ir nepatraukliai ekrane atrodančiu veiksmu – todėl filmuojant dažniausiai rodomi pirštai, sudėti „snapu“, o ne tikras kumštis. O viskas kitas – taip pat.

KL: Kurio pasimatymo metu galima savo naujai merginai pasakyti, kad esu sėdėjęs kalėjime?

ATS: „Pupytės“ myli kalinius. Visos, kurios nori būti „pupytėmis“ taip pat myli kalinius. Nes kalinys yra „toooooooks vyrrrrriškas“ ir „Dievas“. Kvaila, bet ką padarysi, toks gyvenimas. Tačiau jei Tavo mergina ne „pupytė“, pasakyti jai tą faktą dar iki užsakant „dvi alaus su česnakine duona“ yra pigiausia ir efektyviausia – tada paaiškėja, ar Tau reikės gerti ir jos alų. Tačiau jei su savo naująja mergina neplanuoji pažeisti įstatymo, ir ji nėra Tavo eilinės sukčiavimo schemos dalis, tada tokią informaciją kuriam laiku galima ir nuslėpti. Nors įstatymas nebaudžia už tokios informacijos nuslėpimą, aš ją pateikčiau kuo įmanoma greičiau, nes kai ji išvys Tavo tatuiruotes ir randus, vis tiek suvoks, kad kažkas ne taip, o tada pasakos apie kalėjimo romantiką tikros romantikos nebeatkurs.

KL: Man patinka seksas su moterimi, tačiau „pabaigti“ galiu tik masturbuodamasis po jo. Kaip išmokti „pabaigti“ sekso metu?

ATS: Tai mes visi išmokstame jau savo gyvenimo pradžioje ir keista, kad Tu praleidai tas pamokas. Jei Tavo lytinių partnerių vaginos nėra pernelyg ištampytos, kaip sakoma medikų tarpe, „su struktūriniais pokyčiais“, jų viduje galimybių „pabaigti“ yra daugiau nei reikia. Galima tik padaryti netikėtą prieladą, kad Jums, mesjė, reikia kažko kito. Galbūt Jūs augote neturėdamas natūralaus priėjimo prie moteriško kūno, ir jį savaip matydavote ankstyvosiose fantazijose, kurios atsekė iki šių dienų? Pavyzdžiui, įsitikinimas, kad moterį įmanoma patenkinti tik su smuiko stryku? Manau, kad šiai problemai spręsti dabar jau reikia terapijos, nors erotinių prekių parduotuvėse yra žaisliukų, primenančių vaginą, ir moterims jos patinka. Pabandykite, gal tai padės? O jei ir tai nepadės, patikėkite, dabar yra pats palankiausias laikas apsiskelbti gėjumi – gausite visuomenės pritarimą, žiniasklaidos dėmesį, paradą, o gal net ir valstybinę pašalpą.

KL: Mano žmona sapnuoja mane kasnakt, tačiau mylimės tik kartą per savaitę. Kur problema?

ATS: Problema – Tavo žmona, ten problemą ir reikia spręsti. Paprašyk jos smulkiai nupasakoti, kokį ji Tave mato sapnuose. Kas tas vaikinas? Ką jis mėgsta? Ar naudoja kažką ypatingo? Ar avi „Nike“ sportbačius? Eik ir Tu į jos sapnus be svajas. Tik taip ji galės turėti tikrąją idealiąją Tavo versiją. Ką, beje, turėtum daryti bet kuriuo atveju. Daug dirbk, daug uždirbk, būk tvirtas, būk sveikas, ir naktį jai atiduok viską, ką turi. Tikiuosi, po kurio laiko pakeisi tą jos sapnų vaikiną.

 


KOMENTARŲ NĖRA