KLAUSIMAI-ATSAKYMAI apie moteris (IV)

KLAUSIMAI-ATSAKYMAI apie moteris (IV)

407
0
DALINTIS

NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

Kl: Turiu labai plaukuotas kojas. Ar tokios patinka merginoms? Kartais pagalvoju, kad reiktų tuos plaukus nusiskusti…

Ats: Manau, kad merginos normaliai vertina viską, ko pačios neturi. Žinoma, yra tokių, kurios negali neusisivėmusios žiūrėti į gaurus ant vyrų kojų, bet tokių yra maždaug tiek pat, kaip ir tų,  kurios negali be šoko žiūrėti į glotniai plikas vyrų kojas. Ko nors imtis nerekomenduoju – nes greičiausiai nuo tokių pastangų viskas pasidarys tik blogiau. Bandymai pašalinti nepageidaujamus kūno plaukus baigiasi tų pačių plaukų ataugimu, odos alergija, įpjovimais ir pan. O jei taps akivaizdu, kad bandei atsikratyti savo gaurų, tai tik taps įrodymu, jog dėl to parinies. Gauruotos kojos yra geriau nei gauruotos kojos su nepilnavertiškumo kompleksu jų atžvilgiu.

Kl: Mergina siūlo man su pasimylėti tiesiog šiaip, „iš draugystės“, maždaug, nieko daugiau. Kuo visa tai pasibaigs?

Ats: Pabaiga, žinoma, tik viena – naudosies savo privilegijomis iki tol, kol ji susiras normalų vaikiną. Na, ir gal dar susigausi kokią ligą, jei tos merginos tėvai auklėjo ją laisvamanybės bei epikūrizmo tradicijomis, leidžiančiomis pasimylėti su bet kuo – tiesiog šiaip sau, „iš draugystės“, nieko daugiau. Bet kuriuo atveju, jei pats nesupsichuosi, į ją įsimylėjęs, savo karjerą baigsi „draugelio su erotine praeitimi“ pozicijoje, kuri įpareigoja karts nuo karto pasirodyti su pasiūlymu nueiti į kiną ar kavos, ir neužmiršti pasveikinti jos su gimimo diena.

Kl: Niekaip negaliu išmokti suvilioti merginas tiesiog gatvėje ar kavinėje. Kaip to išmokti?

Ats: Neįsivaizduoju, iš kur ištraukei, kad gebėjimas susukti galvą merginai gatvėje yra privaloma vyrui kompetencija? Neišeina susipažinti gatvėje – ir nereikia. Neįmanoma būti geriausiu visuose amplua. Rask savąjį ir tobulink įgūdžius būtent savo srityje. Ir patikėk, iš tų vaikinų, kurie atrodo tokie smarkūs ar patrauklūs, suvilioti merginą gatvėje pavyksta gal tik dešimtadaliui.

Kl: Ko negalima, o ką galima dovanoti merginai be jokios rizikos?

Ats: Rizikinga – akinius, nes juos visada reikia matuotis. Taip pat rankines (nes į jas irgi egzistuoja ypatingas moterų požiūris). Dėklą jos aifonui (jei neįtiksi, reikės merginai iš mandagumo nešiotis jai nepatinkantį daiktą). Be jokios rizikos dovanok skareles, diržus, bižuteriją. Jos garderobe tokių daiktų, kaip paprastai, yra daug, tad ir nereikės jai eiti į kiekvieną pasimatymą su Tavo dovanotais daikteliais.

Kl: Bendradarbė be jokios priežasties man įžnybo į ranką. Ar tai kažkoks moteriškas signalas, ar jai tiesiog su galva kažkas negerai?

Ats: Jei ta mergina lig tol Tau aiškiai leido suprasti, kad Tu esi tik darbinis stalas, ir jokio kito dėmesio nerodė, tai nekreipk ir Tu į tai dėmesio (paaiškinti visus merginų elgesio neadekvatumus neužteks ir viso gyvenimo). Tačiau jei tas žnybtelėjimas yra nuolatinių žvilgsnių, žodinio flirto, kitaip, žaidimo pratęsimas, vadinasi, ji išties bando rasti kontaktą su Tavimi – aišku kaip dieną! Žinoma, egzistuoja ir galimybė, kad jai su galva išties kažkas negerai, nes vyresnė nei penkerių metų moteris savo arsenale turėtų turėt subtilesnių ir malonesnių priemonių, leidžiančių vaikinui suprasti, kad ji jam neabejinga.

Kl: Man 20 metų, ir jau trys merginos mane metė dėl to, kad esu pernelyg „teisingas“. O joms, girdi, reikia nuotykių. Aš su jomis nė karto net nesibariau. Nejaugi „būti teisingu“ yra blogai? Viena jų sakė, kad aš būčiau geras vyras, bet kaip vaikinas – ne. Ką daryti?

Ats: Manau, kad žmoną sau rasi be problemų. Ir dar kokią – idealios figūros ir „su smegenimis“, tokią visų pavydui! Tačiau tai įvyks vėliau, po kokių 5-7 metų, kai merginos subręs, o dabar kol kas Tu joms išties nesi pats patraukliausias vaikino tipažas. Brutalumas yra, deja, toks dalykas, kuris arba yra, arba jo nėra. O visų „gerų vaikinų“ pastangos atrodyti „blogesniais“, nei jie yra iš tikrųjų yra vertos tokios užuojautos, kad net neverta ir bandyti tuo užsiimti. Ir kol Tavo asmeninis gyvenimas nesiklijuoja, štai Tau patarimas: užsiimk karjera ir pastangomis įsigyti nuosavą būstą, o širdį likimo smūgiams atstatyk laisvu nuo karjeros metu. Būsimoji žmona Tau už tai tik „ačiū“ pasakys.

Kl: Man 22, jai 24. Kartu gyvename jau porą metų, bet man niekaip nepavyksta jos perauklėti. Ji labai grubi ir daug keikiasi. Tačiau manęs neklauso, ir kai bandau paauklėti, mane tik aprėkia. Ką daryti?

Kl: Ar Tu pats jai pirktum skeitą, kad ji bandytų jį perdaryti į paspirtuką? Manau, kad ne. O vyrai su moterimis bando prasukti kažką panašaus – chuliganę paversti vienuole… Ir dar tokiu neefektyviu metodu… Patikėk, lengviau kengūrą išmokyt spausdinti akluoju būdu, nei perauklėti 24-metę chamę, pačiam būnant neapsiplunksnavusiu jaunyliu. Ji nemato Tavyje autoriteto, ypač jei dar esi už ją porą metų jaunesnis. Ir kurio turimas autoritetas dar labiau sumažėja po kiekvieno nesėkmingo bandymo. Atmink, su moterimis veikia tik “minkštoji psichologija” – asmeninis pavyzdys, įtaiga per emocijas, pozityvus paskatinimas. Tarkime, kaip ir dresiruojant tą pačią kengūrą, su kuria neįmanoma susitarti. O šiaip arba tiesiog susitaikyk su tuo, kokią chuliganę Tau likimas pamėtėjo, arba ieškok kitos. Kaip sakė Aleksandras Diuma vyresnysis, žmogus išmintingas, anot jo amžininkų – “Meilė be pagarbos netoli eina ir neaukštai kyla”.

Kl: Man 23-ji, vis dar gyvenu su mama ir senele viename bute. Nei savo ploto, nei pinigų. Ar verta nieko neturint bandyti pradėti draugauti su mergina?

Ats: Gyvenimą su tėvais pateikei tarsi kažkokį sunkaus laipsnio invalidumą. Viskas OK, draugeli, dauguma žmogiškųjų santykių pereina per buitinius-komunalinius išbandymus.  Bet jie nereiškia, kad Homo Sapiens neturi megzti santykių su kitais, kol neturi savo buto ar pinigų. Ir būsi tikras idiotas, jei to net nepabandysi.

Kl: Kai mano mergina pradėjo dirbti naujame darbe, pastebėjau, kad iš jos bikinio zonos pradėjo sklisti nemalonus kvapas. Kaip jai subtiliai tai pasakyti?

Ats: Žinant, kaip skausmingai merginos reaguoja į visas, netgi pačias subtiliausias užuominas šiais klausimais, patariu Tau jai grįžus užsimauti dujokaukę. Bet jei tikri sunkumai Tavęs negąsdina, pabandyk ją iš darbo pasitikti romantiška aromatine vonia, žvakėmis ir kokiu nors banaliu Sinatra akompanimentui. Vargu ar ji įtars Tave kažkokiais blogais ketinimais, greičiau jau nuspręs, kad pas Tave romantizmo protrūkis. Ir, beje, niekas nekliudo Tau pačiam palaikyti merginai kompaniją. Tuo pačiu ir prakontroliuosi, kad ji nusišveistų iki tobulybės. Bet taip pat visai įmanoma, kad Tu per blogai galvoji apie savo merginą. Gal ji net ne nevala, o tiesiog pasigavo kokios mažytės venerinės ligos virusėlį (ypač jei jos naujasis bosas yra panašus į Bradą Pittą). Nes būtent vienas iš daugelio tokių virusų požymių – būtent nemalonus kvapas „tose vietose“.

Kl: Kai aš pradedu rodyti savo merginoms jausmus, tipo, siųsti SMS „Aš tave myliu“ arba „aš nuobodžiauju be tavęs“), jos iškart atitolsta. Kas ne taip?

Ats: Tikėkimės, kad reikalas yra ne Tavo prisipažinimuose ar SMS, o jų kiekyje ir kokybėje, kitais žodžiais – nuolatinės užuojautos paieškose. Joks vyras, netgi beviltiškiausiai įsimylėjęs, neturi pavirsti į kokerspanielio bei „žydiškos mamulės“ mišinį. O Tu greičiausiai tokiu mišiniu ir patapai. Tiesiog duodant valią savo jausmams nesunku perspausti ir pradėti seilėtis. Mano patarimas – laikykis. Ir prieš pasiųsdamas eilinę SMS su žodžiais „Ar mano Pūkuotukas užsidėjo šalikiuką?“, suskaičiuok iki dešimties, padaryk keletą gilių įkvėpimų-iškvėpimų, arba paniurkyk savo katiniuką – kad išsilietų emocijos. Santūrumas (nepainioti su šaltumu ir emocine impotencija), kad ir kaip bežūrėsi, vyrui tinka labiau nei visoks seilėjimasis.


KOMENTARŲ NĖRA