Giedriaus Drukteinio paskaitos

Giedriaus Drukteinio paskaitos

UŽSISAKYKITE GIEDRIAUS DRUKTEINIO PASKAITAS
IR RYŠIŲ SU ŽINIASKLAIDA VADOVĖLĮ

Keturias knygas išleidęs rašytojas, žurnalistas – nuolatinis VERSLO KLASĖS, PLAYBOY, STILIUS ir DELFI autorius, komunikacijos konsultantas Giedrius Drukteinis, dirbęs ir dirbantis su tokiomis korporacijomis, kaip PHILIPS, DHL, WHIRLPOOL, KFC, TUPPERWARE, AVON, DANISCO, BRITISH AIRWAYS, FINNAIR, ELEKTROMARKT, XEROX, LATVENERGO, NOKIA, PAULIG, prekės ženklais NIVEA, PIZZA HUT, SANTA MARIA, DANSUKKER, ir politinėmis partijomis bei individais, nuo 1999 metų skaito paskaitas ir veda seminarus verslo, akademinėms bei valstybinėms institucijoms, taip pat – pagal korporacinius ir individualius užsakymus.

Seminarų temos

1. KORPORACINĖS IR ASMENINĖS KOMUNIKACIJOS PAGRINDAI: Kaip geriau parduoti save.

2. RYŠIAI SU ŽINIASKLAIDA: Kaip suvaldyti informaciją ir susidraugauti su žurnalistais.

3. RYŠIAI SU VISUOMENE: Jei Tu nepapasakosi savo istorijos, tai už Tave padarys kiti.

4. VIDINĖ IR KRIZIŲ KOMUNIKACIJA: Kaip priversti savo darbuotojus dirbti dar geriau.

5. „AUKSINIAI“ STILIAUS PRINCIPAI: Kaip atrodyti geresniu, nei esi iš tikrųjų.

6. SEPTYNIOS DIDŽIOSIOS ŽYDŲ SĖKMĖS PASLAPTYS: Pažadink savyje žydą.

7. ĮVADAS Į MARKETINGO IR PARDAVIMŲ TEORIJĄ: Pasiimk tuos pinigus, kurie Tau priklauso.

8. NAUJOJO PASAULIO ETIKETAS: Kodėl mes elgiamės taip, kaip elgiamės?

9. KONKURENTŲ DISKREDITAVIMAS IR KGB METODAI VERSLE: Apkartink gyvenimą artimam savo.

10. KAIP LAIMĖTI RINKIMUS (politinės komunikacijos teorija ir praktika) – skirta politinėms organizacijoms ir politinę veiklą vykdantiems individams.

 

KORPORACINĖS IR ASMENINĖS KOMUNIKACIJOS PAGRINDAI: Kaip geriau parduoti save

Paskaitoje-seminare apžvelgiami Komunikacijos, orientuotos į pardavimus ir asmens įtakojimą principai, sudedamosios dalys ir jų praktinio panaudojimo galimybės. Paskaitos klausytojai susipažins su Komunikacijos teorija bei praktika. Seminare bus pristatytos „auksinės“ Komunikacijos taisyklės, metodai, kaip yra kuriamos naujienos. Seminaro klausytojai praktiškai išmoks kurti žinias apie save, planuoti Komunikacijos veiklą ir ją palaikyti.

 

RYŠIAI SU ŽINIASKLAIDA: Kaip suvaldyti informaciją ir susidraugauti su žurnalistais

Paskaitoje-seminare apžvelgiami žiniasklaidos veikimo principai ir metodika, žurnalistų darbo motyvacija ir veiklos logika. Apibrėžiamos santykių su žiniasklaida realijos, galimybės ir įtakojimo mechanizmai. Seminaro klausytojai susipažins su metodais, kaip yra kuriama ir valdoma informacija, praktinių užduočių pagalba išmoks efektyviai bendrauti su žurnalistais ir žiniasklaida „iš principo“. Atskira dalis apie žiniasklaidos „de-mistifikavimą“. Konkretūs patarimai, kaip išvengti streso bendraujant su žurnalistais ar platesne audtorija (TV laidose ir pan.). Kompanijos darbuotojų parengimo ryšiams su žiniasklaida planas ir modelis. Komunikacijos krizių prevencija ir valdymas. Praktinės užduotys ir interviu imitacija su video kamera, bendrai išnagrinėjant elgesio bei laikysenos niuansus.

 

RYŠIAI SU VISUOMENE: Jei Tu nepapasakosi savo istorijos, tai už Tave padarys kiti

Seminare apžvelgiami Ryšių su visuomene, kaip verslo ir vadybos srities principai, sudedamosios dalys ir jų praktinio panaudojimo galimybės. Paskaitos klausytojai susipažins su Ryšių su visuomene teorija bei praktika, kartu su lektoriumi panagrinės konkrečius, žiniasklaidos vartotojams pažįstamus atvejus. Nagrinėjama, kas iš tikrųjų yra Tikslinės auditorijos, kaip jos nustatomos ir randamos. Seminare bus pristatyti metodai, kaip yra kuriamos naujienos bei korporacinės žinios, kaip jos pateikiamos Tikslinėms auditorijoms. Seminaro klausytojai praktiškai išmoks kurti žinias apie save, planuoti Ryšių su visuomene veiklą ir ją palaikyti.

 

VIDINĖ IR KRIZIŲ KOMUNIKACIJA: Kaip priversti savo darbuotojus dirbti dar geriau

Paskaitoje-seminare apžvelgiami Vidinės komunikacijos veikla ir planavimas, Komunikacijos krizių prevencija ir Krizių komunikacijos veikla. Praktinės užduotys ir video praktika. Paskaitos klausytojai susipažins ir išnagrinės konkrečius, žiniasklaidos vartotojams pažįstamus atvejus. Seminare bus pristatytos „auksinės“ Komunikacijos krizių prevencijos taisyklės, metodai, kaip informacijos pagalba yra skatinama darbuotojų motyvacija ir užkertamas kelias bereikalingai spekuliacija gandais. Seminaro klausytojai praktiškai išmoks planuoti Vidinės ir krizių komunikacijos veiklą ir ją palaikyti.

 

„AUKSINIAI“ VYRIŠKO STILIAUS PRINCIPAI: Kaip atrodyti geresniu, nei esi iš tikrųjų.

Seminare apžvelgiama vyriškos aprangos istorija, nūdienos aprangos detalių atsiradimo priežastys ir potekstė. Pateikiami asmens išvaizdos ir laikysenos įvertinimo principai, pristatomi metodai ir priemonės, kaip maskuoti esminius trūkumus ir pabrėžti charakterio pranašumus. Praktinės užduotys ir patarimai.

 

SEPTYNIOS DIDŽIOSIOS ŽYDŲ SĖKMĖS PASLAPTYS

Kodėl judaizme neturtas nėra laikomas dorybe?

Kodėl žydai, tokie sėkmingi versle ir kultūroje, nėra pagarsėję individualiais pasiekimais sporte?

Kodėl žydai vis dėlto yra geriausi?

Seminaras parengtas remiantis žydų tautos bei religijos studijomis, ir yra skirtas norintiems geriau pažinti būdus daryti verslą ar sėkmingą karjerą. Šiuo seminaru siekiama pateikti klausytojams pagrindinius žydų tautos gyvenimo principus, paaiškinant, kuo sąlygota žydų sėkmė ne tik verslo, bet ir kultūros ar socialinėje srityse. Galima seminaro nauda – įvairių “žydiškų” principų pritaikymas savo versle ir šeimoje (buityje).
Seminarą sudaro trys dalys:
PIRMA-Įvadinė. Šioje dalyje apžvelgiama bendroji “sėkmės” sąmprata, psichologiniai ir socialiniai “sėkmės” suvokimo veiksniai. Pristatoma žydų tautos ir religijos sąndara, pagrindiniai istoriniai aspektai, apibrėžę “žydų sėkmės principus”. Apžvelgiamos paralelės tarp “žydiškos” ir “nežydiškos” gyvenimo sąnklodos, parodant, kiek “jau žydiškas” yra dabartinis seminaro klausytojų gyvenimas.
ANTRA-Pagrindinė. Šioje dalyje pateikiami septyni pagrindiniai “žydų sėkmės” principai, jų pritaikymas auklėjant vaikus ir ugdant asmenybę.
TREČIA-Baigiamoji. Šioje dalyje pristatomos žydų-išeivių iš Lietuvos, įkūrusių tarptautines kompanijas, “sėkmės” istorijos. Pristatomos “Septynios Nojaus taisyklės”, apibrėžiančios žydų verslininkų požiūrį į nežydus verslininkus.

 

ĮVADAS Į MARKETINGO IR PARDAVIMŲ TEORIJĄ: Pasiimk tuos pinigus, kurie Tau priklauso

Seminaras yra skirtas pradedantiesiems rinkodaros bei pardavimų vadybininkams. Pristatomi pagrindiniai rinkodaros ir pardavimų veiklos principai, iššūkiai, problemos ir būdai, kaip jas spręsti. Rinkodaros veiklos plano paruošimas. Gvildenami psichologiniai pardavėjo motyvacijos aspektai, didžiausios problemos parduodant. Dešimt „auksinių“ gero pardavimo taisyklių. Seminaro dalyviai taip pat gauna brošiūrėlę „Geriausias pardavėjas pasaulyje“. Praktinės užduotys ir patarimai.

 

NAUJOJO PASAULIO ETIKETAS: Kodėl mes elgiamės taip, kaip elgiamės?

Jei jau esate įsigiję verstinių etiketo knygų, pripažinkite – Jūsų pinigai išmesti į balą. Didžiausia etiketo problema – jis yra sukurtas dirbtinai ir atsirado labai seniai kaip aukštesniųjų klasių žaidimas ar priemonė atskirti save nuo prasčiokų. Todėl neabejotinai atkreipėte dėmesį į tai, kad viskas, ką Jūs mokėtės ar skaitėte iš etiketo srities, yra pagrįsta NURODYMAIS: „privalote“, „būtina“, „turite“ ir pan. Dėl to etiketo yra sunku išmokti, nes jis kupinas formulių, kurias kaip kokias algebros taisykles vidurinėje mokykloje turite iškalti. Tačiau viskas yra kur kas paprasčiau, kai žinote, KODĖL taip reikia elgtis. Nes supratimas ateina per žinojimą, IŠ KUR visa tai atsirado. Kiekvienas žinote, kad priėjus moteriai prie stalo, lyg tai reikia atsistoti ar kilstelti savo užpakalį – tačiau ar kas kada Jums paaiškino, KODĖL tai reikia daryti? Seminare pateikiamos istorinės mūsų elgesio ir manierų ištakos bei priežastys, padedančios susivokti, kaip savo elgesiu bei manieromis daryti teigiamą įspūdį tiems žmonėmis, kurie Jums yra svarbūs. Kitais žodžiais, jais manipuliuoti. Praktinės užduotys ir patarimai.

 

KONKURENTŲ DISKREDITAVIMAS IR KGB METODAI VERSLE: Apkartink gyvenimą artimam savo.

Visi pasaulio valdovai žinojo, kad „geras konkurentas – tai išnykęs konkurentas“. Jei esate patyręs verslininkas ar politikas, puikiai suvokiate, kad Jūsų konkurento uždirbtas centas ar gautas balsas – tai du centai ir balsai Jūsų tiesioginio nuostolio. Šiame vadovams skirtame seminare apžvelgiamos dažnai girdimos, bet reto išmanomos „juodosios komunikacijos technologijos“, jų pritaikymas, prevencija ir sterilizavimas.
KAIP LAIMĖTI RINKIMUS (politinės komunikacijos teorija ir praktika)

Seminaras yra skirtas politinėms organizacijoms ir politinę veiklą vykdantiems individams. Pateikiamas kandidato veiklos ABC: nuo politinės platformos sukūrimo iki taktinių veiklos metodų – didžioji dalis dėstomos medžiagos yra pateikiama kiekvienam seminaro dalyviui įteikiamam „Metodinių priemonių sąvade“ (100 psl.).
TAIP PAT – PUIKI PROGA ĮSIGYTI GIEDRIAUS DRUKTEINIO PARUOŠTĄ
„RYŠIŲ SU ŽINIASKLAIDA VADOVĖLĮ“

Šis 60 puslapių metodinių priemonių sąvadas yra sudarytas iš informacijos bei patarimų apie tai, kaip yra mezgami kontaktai su žiniasklaida, ko galima iš to tikėtis, kaip bendrauti su žurnalistais, kaip pasiruošti ir elgtis interviu ar spaudos konferencijos metu (ir po jų), kokiais kanalais pateikiama infrmacija Tikslinėms auditorijoms, kaip gerai parengti ir išnaudoti pranešimą spaudai, ką daryti su nepalankiu vertinimu žiniasklaidoje, kaip regti kompanijos informaciją ir ką su ja daryti.


UŽSISAKYTI