Kontaktai

Pretenzijas, pageidavimus ir klausimus prašome siųsti adresu giedrius.drukteinis.drukteinis@gmail.com


 1. Asta sako:

  Sveiki,

  Norėčiau paklausti, kur galima įsigyti Jūsų knygą “Izrealis- žydų valstybė”?

  Pagarbiai,

  Asta

 2. BigFan sako:

  sveiki, dėkui už labai naudingą saita. Pradėjus domėtis prisikaupė keli smulkūs klausimėliai.1. Ar tinka kostiumas susipažinimui su draugės tėvais, jei tai vyks jos namuose, žodiu neformalioj aplinkoj.2. Situacija: vaikinas su pana sėdi mašinoj. Mergina nori išlipti. Lyg ir priklausytų čiuvui išlipt ir atidaryt duris, bet ar tokiu atvėju negali gautis situacija, lyg būtų verčiama mergina išlipti :) 3. Iš kur atėjusi šlykšti mada klausantis pašnekovo linksėti galvą arba sakyti “taip taip”. Kai kas taip daro :)
  ir šeip, manau daugeliui patiktų, jei būtų skirta papildoma tema apie moteris, jų mąstymą ir pan. :) Iš anksto dėkoju.

 3. BigFan sako:

  Sry praleidau pro akis temą “moterys”. Labai kaltas :)

 4. Giedrius sako:

  BIgFanui:

  1. Kai susitiksite su draugės tėvais, nebūtina būti su kostiumu, atrodys, kad pernelyg stengiatės kažkuo įtikti. Užtektų tik sportinio švarko (netgi kaklaraištis nebūtinas).
  2. Dėl išlipimo iš mašinos – visada gražu, kai čiuvas palydi merginą nuo mašinos iki laiptinės, tarkime. Taigi, bet kuriuo atveju reikėtų iš jos išlipti. Tačiau lipti tik tam, kad duris atidaryti – nebūtina, irgi atrodys persistengta.
  3. Mada (visai ne “šlykšti”) linksėti galvą atėjo iš tų laikų, kai žmonės lenkdavosi karaliui, parodydami, kad yra žemesnio socialinio statuso. Galvos lenkimas – tas pats, siunčiantis pranešimą “aš esu žemesnis, nuolankiai klausau ir paklūstu”. Žinoma, šiais laikais jis pirminę prasmę jau yra praradęs ir belikęs tik refleksu. Beje, kai kuriose šalyse, pvz., Bulgarijoje “taip taip” sakant galva purtoma į šonus, kaip pas mus sakant “ne ne” :)

  O dėl “taip taip” – visada gražu reaguoti į pašnekovo kalbėjimą – urzgimu, mykimu, kitais garsais ar “taip taip” sakymu – taip parodysite jam, kad Jums rūpik, ką jis kalba ir kuo gyvena. Pelnysite jo palankumą, taip sakant :)

 5. o taip sako:

  o kaip tik ziuriu as Stiliu ir speju kad giedrius dabar skaiciuoja unikalius visitorius…:) tukstanciais;)

 6. andrius sako:

  laselis gryno vandens musu siuolaikinej sudu backoj…

 7. as sako:

  Jums leidus papildysiu atsakyma BigFanui del linksejimo – manau kad sis (netgi uzsienyje rekomenduojamas!) budas klausytis pasnekovo kinkuojant galva ir pritarinejant yra atejes is vakaru Europos verslo etiketo (gal ir JAV, nezinau). Jie tai supranta kaip “I’m with you”. Man paciam asmeniskai sunku prisiverst :), kazkaip svetima, normaliau spoksoti tiesiai :)

 8. Par sako:

  Mjo, gaila tik dabar atradau shita svetaine – keep up good work :) Prireiks nemazai laiko visa tai perskaityt.

 9. Anrius sako:

  Sveiki,

  ar nusimato koks nors straipsnelis apie skybėles, džentelemų seniau naudotas lazdeles ir panašius, dabar jau užmirštus aksesuarus?

 10. Giedrius sako:

  Andriau, straipsnis apie skrybeles yra, vadinasi DIDYBES ZENKLAS. Apie atskirus ir pamirstus dzentelmeniskus aksesuarus irgi yra ivairiuose tekstuose. Atskiras straispnis yra nenumatomas ;)

 11. Vaclovas sako:

  Sveiki,
  norėčiau paklausti, ar galima būtu tikėtis sulaukti straipsnio ar patarimų kokį kaklaraištį dėvėti tam tikromis progomis?

 12. Arturas sako:

  Ką tik radau šį saitą ir ne per seniausiai Giedriu Drukteinį :) taip taip, gerbiamas Giedriau, Jus man atradimas.. ne ne, ne pedikas as :D viskas su manim gerai, tiesiog čia yra visa enciklopedija tikram vyrui arba norinčiam juo buti. Labai informatyvu ir pozityvu, ačiū :)

 13. Merginos sako:

  Gerbiamas Giedriau, save laikote didžiu džentelmenu ir siekiate skleisti džentelmeniškumo bacilą, išleisdamas knygą “Kaklaraštis yra politika”. Tačiau norime pažymėti, kad šioje knygoje esate labai politiškai nekorektiškas ir jums išsprūsta visai nedžentelmeniški pastebėjimai. Cituojame (84 psl.): “Tikras džentelmenas – nesvarbu, britas, rusas, juodaodis – visada atpažįsta kitą džentelmeną…” Ar jums niekas neužkliūna šitame sakinyje?

 14. Raimondas sako:

  Labas Giedriau,

  Noreciau perskaityti knyga apie Siaures Airija, kur galeciau rasti ? Taip pat noriu padekoti uz Sudano straipsniu serija, labai smagu skaityti, isplatinau kaip reta literatura .

  Pagarbiai,

  Raimondas

 15. Raimondas sako:

  Siera Leone taip pat gerai parasyta, supper !

 16. Loreta sako:

  Šauni svetainė, taip ir toliau!, niurzgaliai tobulybę atraskite pirma savyje prieš ieškodami kituose

 17. […] Todėl keletą dienų tik šiek tiek užmetant akį į viešąją erdvę, šiandien kolegos Giedriaus Drukteinio komentaras apie žurnalistus ir “žurnaliūgas” privertė dar kartą susimąstyti apie […]

 18. Studentas sako:

  Laba diena, Giedriau.
  Norėčiau išreikšti nusivylimą. Nežinau ar jis yra pagrįstas, tačiau jau nebe susilaikysiu. “Sufacebookinimas” Tai sukuria nuomonę, kad Jums reikalingas populiarumas, o tai prasilenkia su daugybe Jūsų išsakytų žodžių. Taip, tai yra informacijos dalinimosi būdas, tačiau manau ir Jūs ir aš suprantame, kad tai yra lyg kažkokia “skylė” ar atmatų duobė. Nesu nusistatęs prieš inovacijas juolab, kad manau, jog abu žinom, kad puslapio susiejimas su Fbook svetainės lankomumą padidina 300%, tačiau ar Jums iš tiesų to reikia ir Jūs to siekiat? O galbūt, tai būdas neišprususią visuomenę paprotint, tačiau kaip bebūtų manau, kad žmonės kuriems elegancija yra iš tiesų aktuali, kaip lankėsi, taip ir lankysis (be sąsajos su kitais puslapiais) , o tiems kuriems ne tik nusispjauti, bet ir giliai pė nuo iks ir fb susidomėt ar susiprotint nepadės, (juk yra ir kitur publikacijų su kuriomis fb vartotojai nuolat susiduria apie aprangos stilių ar elgesį) taigi peršasi viena išvada – statistika, kuri gali būti reikalinga ne tik reklamos rinkodaros pateikimui.
  Ištikimas skaitovas, negebėjęs susilaikyti. I.M.

 19. Gintas sako:

  Laba diena,
  Noriu paklausti:
  Dazniausiai susitikimu pradzioje apsikeiciama vizitinemis kortelemis, Jeigu kortele duoda zmogus, kuris jau neseniai dave, reikia padekoti ir pamineti ,kad turiu ar vis del to geriau paimti dar karta.

 20. Vytas sako:

  Sveiki, ačiū už šaunią svetainę kur galima rast gerų patarimų ir smagių straipsnių parašytu su geru humoro jausmu. Kartas nuo kartu čia užsuku kai turiu kokį klausima ar šiaip apsišviest. Ačiū :)

 21. Edvardas sako:

  Skaitau jūsų naująją knygą “Kaklaraištis yra politika”, taip pat džiaugiuosi atradęs ir šią svetainę. Žinoma ji galėtų būti elegantiškesnė ir su mažiau komunikacinio triukšmo; išlaikyta kaip kostiumas.

 22. Airinas sako:

  Sveikas Giedrius, esi mano vienas is zmoniu is kuriu as kazko ismokstu. Galbut noretum bendradarbiauti, t.y. apsikeisti nuorodomis ir keliais straipsniais. Mano puslapis http://www.patrauklusvyras.lt, su manimi kontaktuokis pastu patrauklusvyras@gmail.com :)

 23. Nora sako:

  Gerbiamasis Giedriau, butu malonu jei zmogus kuris tvarko jusu tinklalapi patalpintu vyruku nuotraukas kuriose svarkeliu uzsegimas butu vyriskas. Elegancija ipareigoja neklaidinti. Puikus tinklalapis.

 24. Valentai sako:

  Sveiki visi, kam įdomu sužinoti apie laikrodžių šiuolaikišką techninę priežiūrą… Vienintelis adresas (lietuvių kalba ir profesionalia forma) apie tai internete: http://www.valentai.com

 25. Balys sako:

  Giedriau,
  Idomus tinklalapis. Minejai kad vienas is mano investiciju “Bankrutavo”, t.y. Restoranelis “Ambasada” Zveryne.
  Ne tiesa, pardavem kitiem zmonem kaip gerai dirbanti bizni.
  Nauji savininkai veliau uzdare ir isteige “Stomatologijos Klinika” kuris iki siandien dirba. Atsiprasyk.

 26. Edvinas sako:

  Sveiki Giedriau,

  Ačiū už naudingą svetainę. Kai iškyla koks klausimėlis, esu tikras, kad čia galiu ieškoti į jį atsakymo. Dažniausiai randu ir tai puiku, bet kolkas neaptikau jokio straipsnio ar patarimų apie kaklaskares ir šalikelius vyrams. Gal pavyktų jums ką sukurpti šia tema, būtų naudinga pasiskaityti, nes aš kolkas labai atsargiai praktikuoju šiuo klausimu vis pasieškodamas įvairios informacijos, arba tiesiog analizuodamas nuotraukas, kiek jų pavyksta rasti google. Kaip rišti, kokį pasirinkti, kur geriau vengti kaklaskarės ir pan. Iš anksto dėkui!

 27. Robertas, sako:

  Labas Giedriau,

  Dėkoju už nuostabia svetainę. Skaitydamas pailsiu, gaunu energijos, nusišypsau :)

  Manau mokyklose turėtų būti pamokos berniukams apie elegancija. O dabar… daug mokina… bet mažai naudos.

  Pagarbiai,

  Nerami dušia

 28. marius sako:

  parasykit straipsni apie airiskus viskius kaip paraset apie skotiskus

 29. P.S. sako:

  Sveiki, gal galima būtų sužinoti kur galima įsigytų švarkam fantazijas?

 30. Jei jus domina, ką vyriškų mados squeaks, prašom aplankyti mano svetainę http://www.eleganckipan.com.pl
  deja, tik lenkiškai (dabar)
  Kasia

 31. Giedrė sako:

  Ačiū, už aštrius pasisakymus, šaltą protą, ir rafinuotumą. Kasdien jūs vis labiau žavite mane savo subtiliu, teisingu, ir šviesiu žvilgsniu į viską.

 32. Rita sako:

  Sveiki!

  Visų pirma – sveikinu po truputį ateinančiu džiugiu pavasariu

  O kreipiuosi į Jus su pagalbos prašymu siekiant mokslo aukštumų – esu rinkodaros magistro studentė ir savo magistriniame darbe tiriu vartotojų požiūrį į reklamą.
  Kviečiu Jus prisidėti prie tyrimo ir atsakyti į kelis klausimus (užtrunka apie 5 min.) čia: https://qtrial.qualtrics.com/SE/?SID=SV_0I0GCKGTF77Y3Mp

  Jūsų nuomonė tyrimui labai svarbi, todėl labai ačiū už pagalbą!

  Šilčiausi linkėjimai,
  Rita

 33. Rimante sako:

  Sveiki Giedriau,
  gerbiu, myliu ir domiuosi jūsų išsakytom mintim, požiūriu ir vertybėm :)
  Būtų labai įdomu, jei parašytumėt straipsnį apie religijas, jų panašumus, skirtumus ir kas per viens tas Dievas yr. O gal toks straipsnis jau yra tik aš nepastebėjau?
  Dėkui

 34. Renata sako:

  Sveiki, kur galėčiau įsigyti knygą “Izraelis, žydų valstybė”?

 35. Artūras sako:

  Sveiki, Giedriau. Neveikia testas apie etiketo žinias. Gal ketinate jį grąžinti?

 36. Linas sako:

  Laba diena, susiduriau su dilema-nusipirkau kokybiska, brangoka paltuka su gamintojo prisiuta etikete ant rankogalio matomoje puseje ir nezinau kaip pasielgti-nuardyti, ar palikti. Vieni rekomenduoja palikti-atseit turi matytis firma (dizaineris), kiti sako-nusiimk. Kaip pagal etiketa priklauso? Dekui

Komentuoti